KONKURRANSE - VINN HÅRPRODUKTER

Goood 2. Søndag i advent♥ Har dere det bra?

Hele helga har gått til å arrangere kafè sammen med franskklassen min, for å tjene penger til vi skal reise til Cannes rundt påske! Veldig koselig, men også veldig mye arbeid, så tiden har virkelig flydd av gårde denne helga. Har derfor helt glemt av å trekke vinner i personligalmanakk-konkurransen (upsii), så utsetter det til i kveld. Derfor kan dere enda melde dere på!

Men nok om helgen min, for nå skal jeg kjøre i gang ukas søndagskonkurranse, som denne gangen er Pantene's PRO-V 1 minute wonder ampoules, og jeg skal ikke trekke 1, men hele 5 HELDIGE VINNERE! Som da får sendt pakker med tre tuber hårkur fra Pantene i posten, og DET er vel en bra start på jula?

Dette må dere gjøre for å bli med i trekningen:

♥ Like facebooksiden til bloggen min HER
♥ Legg igjen en kommentar med mailen din

 

Lykke til♥

52 kommentarer Skjul

katrine vallestad

07.12.2014 kl.09:57

Jeg er med som vanlig
Charlotte Mangersnes

07.12.2014 kl.10:10

Char.mangersnes@lyse.net

Jeg er med! <3
Julie

07.12.2014 kl.10:11

prøver igjen 😚
Jenny Pham

07.12.2014 kl.10:13

jenny.q.n.p@hotmail.com
Ingrid

07.12.2014 kl.10:14

Har likt facebooksiden din, jeg er med :D

ingridmarie92@hotmail.com
Mina pedersen

07.12.2014 kl.10:19

minapedersen1@hotmail.com :D
Malin Martinsen

07.12.2014 kl.10:19

Jeg får prøve meg! Siden er allerede likt! :)

malinmartinsen98@gmail.com
Silje Krokdal

07.12.2014 kl.10:42

Jeg er med :)

Siljekv00@gmail.com
Sanna

07.12.2014 kl.10:45

Er med! :)

Sanna.valan@gmail.com
Jenny bjørndal

07.12.2014 kl.10:51

Jennybj@me.com
ingrid bf

07.12.2014 kl.10:52

e e meed :D
Caroline Andreassen

07.12.2014 kl.10:57

giveit!
Helene

07.12.2014 kl.10:58

helenehillestad@hotmail.com
Wibeche

07.12.2014 kl.11:02

vikkibekki@hotmail.com
Tonje Hartvigsen Nilsen

07.12.2014 kl.11:10

Tonje.h.nilsen@hotmail.com
Miriam skintveit

07.12.2014 kl.11:16

miriamskintveit@hotmail.com
Elisabeth Johansen

07.12.2014 kl.11:17

elic98@hotmail.com
Mia Ulfsnes

07.12.2014 kl.11:36

Jeg er med! :-)

Mia_ulfsnes@hotmail.com
Sandra Amundsen

07.12.2014 kl.12:27

:D :D :D
Vilde Aspaas

07.12.2014 kl.12:46

E med:-)
Gunvor

07.12.2014 kl.12:51

gunvor_huso@hotmail.com
Hege Landsvik

07.12.2014 kl.12:55

hegelandsvik@hotmail.com :D
Astrid Hanssen

07.12.2014 kl.13:36

Gjort :)
Andrea Lysfjord

07.12.2014 kl.13:37

Krysser fingrene! :)
ellen reppen

07.12.2014 kl.13:41

ellen_reppen@hotmail.com :D

07.12.2014 kl.13:51

Kaja Gray Karlsen

onekaja@hotmail.com :)
Sigrid Halseth Torgersen

07.12.2014 kl.13:53

Sigrid.2001@hotmail.com
ida

07.12.2014 kl.14:07

idarognaldsen@yahoo.no
Therese Lande

07.12.2014 kl.14:57

the_lande@hotmail.com
Fredrikke Amalie Johansen

07.12.2014 kl.15:14

rikkemalie@hotmail.com
Mathilde Holt

07.12.2014 kl.15:40

mathildeholt@outlook.com
Kristin

07.12.2014 kl.16:21

Kristin.kjorsvik@hotmail.com
Emma Olsen

07.12.2014 kl.16:21

emma_olsen97@live.no
Cathrine Grønnestad

07.12.2014 kl.16:31

cathrine-g@hotmail.com
Marthe carstensen

07.12.2014 kl.17:00

marthecaa@live.no
Annette

07.12.2014 kl.17:28

annettebli@hotmail.com
Stine

07.12.2014 kl.18:09

stine_v_jenssen@hotmail.no
Rebekka wærstad

07.12.2014 kl.18:19

rebekkawaa@live.no
Synnøve Løver

07.12.2014 kl.19:15

syn.loev@gmail.com
Malin.96

07.12.2014 kl.19:19

malinj_96@hotmail.com

07.12.2014 kl.19:56

ada@tip.no
Hannah Aune

07.12.2014 kl.20:39

hannah_a.97@hotmail.com
Renate

07.12.2014 kl.21:54

renatekarlsen.1@hotmail.com
Amalie

07.12.2014 kl.22:13

amalieeefp@hotmail.com :)
Julie H.

07.12.2014 kl.23:31

juliehje@hotmail.com 😊

Liker allerede
Maja Eklund

08.12.2014 kl.04:03

jeg er med:)

majsen-ek@hotmail.com
Hilde w

08.12.2014 kl.18:29

e e med :))
Trine:-)

08.12.2014 kl.19:30

Har likt facebooksiden din

Trine-saur@hotmail.com
Magnhild Mona

08.12.2014 kl.19:53

magnhild_mona@hotmail.com :D
Nora Jægtvik

09.12.2014 kl.21:23

mail i mailfeltet :D
Anne

12.12.2014 kl.20:57

:-)
Monica's Verden

14.12.2014 kl.08:59

Jeg følger deg allerede på Fb :)

Ønsker deg en fin 3. søndag i advent :)

Hilsen Monica

Skriv en ny kommentar

hits