Konkurranse - Vinn personlig almanakk

Klisjeén "nytt år, nye muligheter" føles best med blanke ark og en splitter ny almanakk til å legge planer for det nye året. Enten som bokform sånn som den på bildene under som jeg har brukt i 2013 og i året som straks er omme, eller som veggalmanakk. Dessuten kan man også designe personlige notatbøker, om blir det jeg bestiller neste gang, siden min alamanakk varer helt til sommerfeiren. 

Almanakkene er kanskje det første verktøyet jeg har tatt i bruk for å holde orden på livet mitt som faktisk har fungert. Og som jeg har klart å holde meg til i flere år nå, faktisk! også er det jo sååå koselig å ha fine personlige bilder som betyr noe for meg, som jeg kan se på hver gang jeg leter den fram fra skolesekken. 

Og siden jeg elsker almanakk, og dere bruker være kjempeglade når jeg kjører konkurranse, får dere nå en mulighet til å vinne deres helt egne personlige almanakk til det nye året! Wiiii♥

Dette gjør du for å være med:

♥ Legge igjen en kommentar med navn og mail
♥ Gjerne lik personligalmanakk på facebook HER

Sjekk også gjerne ut personligalmanakk sin snapchat: pers_almanakk og deres instagram @personligalmanakk

 

Lykke til, og god søndag♥

131 kommentarer Skjul

Natalie

30.11.2014 kl.09:07

Har selv hatt en almanakk derfra, og elsket den! Så hadde ikke gjort noe med en ny en :)
Emma Ericson

30.11.2014 kl.09:16

Hadde vært skikkelig kult med en personlig almanakk! :)

emmma_ericson@live.no
Andrea Edland

30.11.2014 kl.09:17

anded98@hotmail.com
Mari

30.11.2014 kl.09:32

Mari.moller123@gmail.com
Gunvor

30.11.2014 kl.09:42

gunvor_huso@hotmail.com
Silje Birkhol

30.11.2014 kl.09:42

Jeg er med! :)

silje_birkhol@hotmail.com
Celine

30.11.2014 kl.09:53

Jeg er med!! elsker personlige almanakker

<3
Julie

30.11.2014 kl.09:59

Julie Lindland

julie.lindland@hotmail.com
Rikke Johannessen

30.11.2014 kl.09:59

rikrikke@hotmail.com
Mathilde Engevold

30.11.2014 kl.10:04

Mathilde-98@hotmail.no
Emma

30.11.2014 kl.10:08

Emma Fosdahl

emmafosdahl@hotmail.no
Julie

30.11.2014 kl.10:09

Julie.bjo@hotmail.com
Ingvild Bøe

30.11.2014 kl.10:10

ingvild_boe@hotmail.com
Mari Høydal

30.11.2014 kl.10:11

Mari Høydal

mhoydal@telefiber.no
Benedikte R. Grønlund

30.11.2014 kl.10:11

Benedikterg@hotmail.com
Kristine

30.11.2014 kl.10:14

Kristine Sæther

Kristinesaether1@live.no

😀😀
Yvonn Braathen

30.11.2014 kl.10:16

Yvonn-95@hotmail.com
Jenny bjørndal

30.11.2014 kl.10:22

Jennybj@me.com
Charlotte mangersnes

30.11.2014 kl.10:23

Jeg har likt! Virker så utrolig praktisk med en almanakk! :D
Charlotte mangersnes

30.11.2014 kl.10:25

Char.mangersnes@lyse.net :)
Martine Kvam Haugan

30.11.2014 kl.10:33

Hadde vært flott å vunnet en almanakk. De er utrolig fine og enkel og dra med seg. Lykke til alle sammen! :-)
Sigrid Halseth Torgersen

30.11.2014 kl.10:38

Sigrid.2001@hotmail.com
Susanne - amatør fotograf

30.11.2014 kl.10:44

trenger virkelig en almanakk!! Får håpe jeg har litt flaks nå :)
Elin Hintsala

30.11.2014 kl.10:44

roosamatilda@hotmail.com :)
Hedda

30.11.2014 kl.10:55

:)<3

Hedda Marie Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com
Amalie Pettersen

30.11.2014 kl.10:59

Jeg er med!

analiecha_96@hotmail.com

30.11.2014 kl.11:10

Regine Deraas

reginedg@online.no
Maja Erdal

30.11.2014 kl.11:18

maja-oleane@hotmail.no
Kine Sletner

30.11.2014 kl.11:22

Kine Sletner

kine.sletner@hotmail.com
Kristine Flobergseter

30.11.2014 kl.11:26

kristineflo@hotmail.com
sunniva grotnes

30.11.2014 kl.11:27

sunnivagrot@hotmail.no

er med
Marte Aftret

30.11.2014 kl.11:33

marte.aftret@gmail.com
Caroline Andreassen

30.11.2014 kl.11:34

yes pls!
Johanne Nordås

30.11.2014 kl.11:37

johanne-123@hotmail.com
Silje Hass

30.11.2014 kl.11:44

.
Andrea Lysfjord

30.11.2014 kl.11:52

andrea-95al@hotmail.com
Maiken Hagen Vagmo

30.11.2014 kl.12:00

Maiken Hagen Vagmo

Maiken-00@live.no

:)))
Ingvild

30.11.2014 kl.12:00

Ingvild Mørk Salvesen

Ingvildmrk@gmail.com
Thea

30.11.2014 kl.12:02

Thea Larsen

Theama06@gmail.com

Krysser fingrene:))
Thea

30.11.2014 kl.12:02

Thea Larsen

Theama06@gmail.com

Krysser fingrene:))
Sandra

30.11.2014 kl.12:05

Sandra Lindgjerdet

Lindgjerdetsandra@gmail.com <3
Sigrid Amundsen

30.11.2014 kl.12:06

Sigrid Amundsen

amundsensigrid@gmail.com
Frida Kristensen

30.11.2014 kl.12:09

frida-kris97@hotmail.com
Aurora Lovise Holm

30.11.2014 kl.12:09

Aurora Lovise Holm

auroraholm@yahoo.com
Anna

30.11.2014 kl.12:11

Anna Idriz

anna.idriz.97@gmail.com! :))
Benedikte Thomassen

30.11.2014 kl.12:23

Benedikte Thomassen

Benedikte_kt@live.no

30.11.2014 kl.12:56

Jeg er selvfølgelig med!

Hege Landsvik

hegelandsvik@hotmail.com

30.11.2014 kl.13:06

Elin Husum

Elinkh1007@gmail.com
Ingrid Tustervatn

30.11.2014 kl.13:18

ingridtustervatn@hotmail.com
Aina Kaldheim

30.11.2014 kl.13:29

aina-ka@hotmail.com
Renate

30.11.2014 kl.13:37

renatekarlsen.1@hotmail.com
Thea Moen

30.11.2014 kl.14:06

thea.moen@hotmail.com

30.11.2014 kl.14:09

Mathilde Holt

mathilde_96_@hotmail.com
Jenny Pham

30.11.2014 kl.14:18

Jenny Pham

jenny.q.n.p@hotmail.com
Nadia Andresen Stabben

30.11.2014 kl.14:48

nadiandresen@hotmail.com
Eline

30.11.2014 kl.15:00

Vil gjerne vinne :-)
Kristine

30.11.2014 kl.15:15

Kristine Karsrud

Kristinealm@gmail.com
Nora Gjølme

30.11.2014 kl.15:16

:)
Berit Økland

30.11.2014 kl.15:38

Jeg er med!
SupportPrettyLittleLiars - Blogg om Pretty Little Liars og skuespillerne

30.11.2014 kl.15:43

Jeg er med! :)

elouis.hagen@gmail.com
Kelly

30.11.2014 kl.15:50

Kelly Watton

kellywatton97@gmail.com :)
Celina Liseth

30.11.2014 kl.15:51

celina.liseth@lyse.net

Utrolig kule!
Marie

30.11.2014 kl.15:57

Marie Rønneberg

marieroenneberg@gmail.com
Emilie Jensen

30.11.2014 kl.16:01

Emilie Jensen

emilie_j1997@hotmail.com 😊
Fredrikke Amalie Johansen

30.11.2014 kl.16:23

Rikkemalie@hotmail.com
Regina Rand

30.11.2014 kl.16:34

reginarand98@hotmail.com

:-)
Martyna

30.11.2014 kl.17:15

Martyna Cieslik

martyna.cieslik@hotmail.com
Maria

30.11.2014 kl.17:38

Maria Milje

mariamilje@hotmail.com
Berit

30.11.2014 kl.18:22

berithammer99@gmail.com
Emma Ersland

30.11.2014 kl.18:24

sveene-97@hotmail.com
Ifeanyi Okolo

30.11.2014 kl.18:33

ifeanyi@live.no
Kristina

30.11.2014 kl.18:48

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com
Kristine Røssland

30.11.2014 kl.18:59

Elsker personlig almanakk!

Kristine.rossland@lyse.net
Charlotte Iversen

30.11.2014 kl.19:03

Jeg er med!

lottemor_97@live.no
Hannah Aune

30.11.2014 kl.19:04

hannah_a.97@hotmail.com
Marlin Frøiland

30.11.2014 kl.19:18

Jeg er med:)

Poppers7@hotmail.com
Silje t. B.

30.11.2014 kl.20:41

Med!

Silje.t.b@outlook.com
Katrine Lauvsnes

30.11.2014 kl.21:18

Katrinelauvsnes@hotmail.com ! :-)

30.11.2014 kl.22:13

Sakina

sakinazuhab@hotmail.com
Amalie Haugen

30.11.2014 kl.22:14

Jeg er med:))
Ronja

30.11.2014 kl.22:45

Ronja.sh@hotmail.com

alltid arti med konkuranser:D
miriam

30.11.2014 kl.23:15

er gjerne med! :-)

Mvh Miriam skintveit (miriamskintveit@hotmail.com)

01.12.2014 kl.00:13

Erika Bue

erikabue@msn.com
Nora Jægtvik

01.12.2014 kl.00:18

Mailen står i mail-feltet :D :D
Tina

01.12.2014 kl.08:09

Jeg er med, tina_olsen12@hotmail.com

Tina Olsen :-)
Tina Amalie :-)

01.12.2014 kl.09:05

Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com
Oda Andersen

01.12.2014 kl.09:36

Jeg er med :)

Oda Andersen

oda-andersen@hotmail.com
Maiken Tverås

01.12.2014 kl.09:41

:)
Emma

01.12.2014 kl.10:40

Jeg er med, emmakvia98@hotmail.com ;-)

01.12.2014 kl.12:48

Rebecca Eriksen

rebecca.minde@hotmail.com

01.12.2014 kl.13:35

Inga Edvardsen

ingae@ostfoldfk.no
Kaia

01.12.2014 kl.15:06

Kaia Bye, kaia-bye@hotmail.com
Trine

01.12.2014 kl.15:56

trinelyngvkuvene@gmail.com
Anne

01.12.2014 kl.16:38

hadde vært kjekt å ha noe fint til å holde orden i avtaler og oppgaver!
Runa sofie

01.12.2014 kl.17:49

Runasofie@hotmail.com
Runa

01.12.2014 kl.18:17

Runa Laumann Vedal

kuleruna@hotmail.com
Aldina Sistek

01.12.2014 kl.19:13

Aldina Sistek

aldina.sistek@hotmail.com :)
Camilla

01.12.2014 kl.19:53

Camilla Bjørlykke

camilla.s.bjorlykke@hotmail.com
Marte

01.12.2014 kl.20:13

Marte Huseklepp

marte_hus@hotmail.com
Kathrine

01.12.2014 kl.20:45

Kathrine Rudolfsen

kathrinerudolfsen99@hotmail.com
Kristine Larssen

01.12.2014 kl.21:23

Kristine Larssen

kissi98@msn.com
Marie Brattøy Ustad

01.12.2014 kl.21:59

Jeg er med!:D

Marie Brattøy Ustad

marie.bu@hotmail.com
Maja Eklund

01.12.2014 kl.23:22

jeg er med :)

majsen-ek@hotmail.com
betina noreng tollefsen

02.12.2014 kl.00:43

betina.noreng@hotmail.com
Anna Grindvold

02.12.2014 kl.09:30

ååh, rå bra konkurranse! jeg trenger virkelig en sånn! :D

a_grindvold@hotmail.com
Mia Ulfsnes

02.12.2014 kl.16:57

Åhh, jeg er med! :-D

Mia_ulfsnes@hotmail.com
Matilde Ellingsen

02.12.2014 kl.20:42

Matilde-99@hotmail.no
Malin

02.12.2014 kl.20:44

malinantonsen@live.no
Malin Martinsen

02.12.2014 kl.20:44

Malin Martinsen! :)

hester171@hotmail.com eller malinmartinsen98@gmail.com!
Pia

02.12.2014 kl.20:45

😃

02.12.2014 kl.20:47

Inger-Lovise Fjellgaard

inger-lovise@hotmail.com
Mette

02.12.2014 kl.20:58

Mette Liset

m.liset@online.no

klem
Tonje Hartvigsen Nilsen

02.12.2014 kl.21:09

Gjort

02.12.2014 kl.21:10

Tonje.h.nilsen@hotmail.com ^
Kristine Elisabeth

02.12.2014 kl.22:04

kristine97@live.no :-)
Gina Asperud

02.12.2014 kl.22:49

gina_asperud@hotmail.com ❤️❤️
Renate Brustad

03.12.2014 kl.10:06

renatebrustad@hotmail.com
Thea Jondum

03.12.2014 kl.13:04

tjondum@gmail.com <3
Ingrid Lutro Dale

03.12.2014 kl.13:37

ingrid.ld@hotmail.com
Charlotte

04.12.2014 kl.22:07

Fine Ine! Når trekker du vinneren? Er så spent :)
INE KRISTINE

04.12.2014 kl.22:41

Charlotte: Trekker vinneren i morgen! Er spent selv, så mange flotte lesere som fortjener å vinne <3
Anne Kristine Klungland

06.12.2014 kl.16:19

Du har kanskje trekt vinneren allerede? Vist ikke er jeg å med :P

Ak.klungland@hotmail.no ;)
katrine vallestad

07.12.2014 kl.10:01

Ser jeg glemte å melde meg på, men håper det fortsatt er sjangs
Malin Martinsen

07.12.2014 kl.10:17

malinmartinsen98@gmail.com eller hester171@hotmail.com! :) Jeg er med!
thea jansen

07.12.2014 kl.10:25

THEA JANSEN, thea.jansen@hotmail.no :) Ha en fin søndag ine!
Hannah

07.12.2014 kl.10:34

Hannah Østvold hannah.ostvold@hotmail.com
solveig

07.12.2014 kl.10:52

Åå så fin konkurranse!

Solve-ig@hotmail.com

Solveig M Byrknes
Marianne B

07.12.2014 kl.12:57

Jeg er med😊
Therese Lande

07.12.2014 kl.14:59

the_lande@hotmail.com
Ida-Kristine Gutvik

07.12.2014 kl.15:20

ida-kristine.gutvik@hotmail.com
Cathrine Grønnestad

07.12.2014 kl.16:34

cathrine-g@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

hits