VINN SUDIO EARPHONES

//Innlegg i samarbeid med SUDIO

 

          

        

Jeg har et headset med skikkelig god lyd i, men det er så sinnssykt stort og tungvint å ta med seg, og det blir detfor ganske upraktisk å bruke det hver gang jeg vil høre på musikk. Så da blir det ofte til at jeg bruker øretelefonene som fulgte med iPhonen da jeg kjøpte den, som ofte er en eneste diger krøll i lomma mi (you feel me?) og som dessuten ikke har bra lyd i det hele tatt. Så når jeg fikk muligheten til å dele ut et par SUDIO earphones til en heldig vinner her på bloggen, samt få et par selv, ble jeg SÅ glad! Utrolig heldig som får et par gratis, og like heldig kan nå én av dere være også, ved å gjøre det som står under her: 

 

Dette må du gjøre for å være med i konkurransen:

 

♥ Like SUDIO på Facebook HER
            ♥ Legge igjen mailen din i en kommentar
                         ♥ Skriv hvilken farge du vil ha i kommentaren din!

 

Lykke til fine leserne mine!




95 kommentarer Skjul

Thea

23.11.2014 kl.09:22

Hvit 😍

thea.jansrud@hotmail.no
Rebecca J

23.11.2014 kl.09:37

White :)

nionoma@live.se
Thea

23.11.2014 kl.09:39

thea.moen@hotmail.com

hvit :)
Silje Krokdal

23.11.2014 kl.09:39

Siljekv00@gmail.com

Hvit :)
Karoline

23.11.2014 kl.09:54

karoline.heggdal@gmail.com

Hvite! :D
Silje Birkhol

23.11.2014 kl.10:04

Hvit og gull, silje_birkhol@hotmail.com <3
Julie

23.11.2014 kl.10:10

Hvite!

julie_gs97@hotmail.com
Jenny Lid

23.11.2014 kl.10:10

Jenny_m98@hotmail.no

Hvite ⭐️
Tonje

23.11.2014 kl.10:16

Tonje.r.a98@gmail.com

Hvite
Synne

23.11.2014 kl.10:20

synnekristin@hotmail.com

Hvit :-)
Karna Bullen

23.11.2014 kl.10:23

Hvit og gull!💕 - bullen.karna@gmail.com
Sara Næss

23.11.2014 kl.10:34

Åh, det et faktisk akkurat det jeg trenger! 😍 Vil helst ha hvite :)

Saralinvagnass@hotmail.com
Marie

23.11.2014 kl.10:38

Hvite 😊
Elisabeth Ellingsen

23.11.2014 kl.10:39

elli-ell@live.no

Hvit :D
Silje Dischington

23.11.2014 kl.10:40

jeg vil gjerne ha hvite med gull om jeg er så heldig å vinner 👍👍
Silje t. Braathen

23.11.2014 kl.10:41

Silje.t.b@outlook.com

Den i hvit og gull!

Du har en kjempefin blogg ;);)
Sara

23.11.2014 kl.10:42

åå så fine!

saraheggland@live.no

hvit
Nikoline

23.11.2014 kl.10:44

Nikokh@hotmail.no

De hvite😍
Ane Sundkvist

23.11.2014 kl.10:47

smudidj@hotmail.no

Hvite med gull<3
Aurora Lovise Holm

23.11.2014 kl.10:48

Hvit!:-)

auroraholm@yahoo.com
RJ

23.11.2014 kl.10:50

rikrikke@hotmail.com

hvite!
Sanna Valan

23.11.2014 kl.10:55

Har likt, og vil ha hvit! :)

Sanna.valan@gmail.com
Sonja Mari Lyngøy

23.11.2014 kl.11:07

Har likt, hvite! :)

Sonja.mari@live.no
Kristine

23.11.2014 kl.11:11

Hvite med gull <3

kristine_heggoe@hotmail.com
Kristine Karsrud

23.11.2014 kl.11:11

Kristinealm@gmail.com

Hvite med gulldetaljer
tuva

23.11.2014 kl.11:14

tuva98@gmail.com

Hvite med gulldetaljer
Celina

23.11.2014 kl.11:19

De hvite med gull! De var lekre!

Du har en herlig blogger som jeg har følgt helt fra starten av! Du har veldig kjekke innlegg😊 det var faktisk din blogg som gjorde at jeg tok siste "avstemning" på at jeg skulle dra til USA på språkreise med EF😊❤️

23.11.2014 kl.11:23

Hvit :D
Andrea A. Lysfjord

23.11.2014 kl.11:31

Hvite :)

andrea-95al@hotmail.com
Amanda Tennbakk Micheeff

23.11.2014 kl.11:33

Hvite!

amandami@live.no
Jenny

23.11.2014 kl.11:37

Jeg vil gjerne ha hvite

jenny.q.n.p@hotmail.com
Hedda

23.11.2014 kl.11:57

Hvite :)

heddakjemperud@hotmail.com
Helene

23.11.2014 kl.11:59

Hvite!

helenehillestad@hotmail.com
Radhika

23.11.2014 kl.12:00

Hvite :)
Andrea Victoria

23.11.2014 kl.12:02

hvit!!

andreavstene@hotmail.com
Radhika

23.11.2014 kl.12:04

Glemte mail: radhika-kumar@hotmail.com
Tonja

23.11.2014 kl.12:16

tonja.johansen@lyse.net

hvite:-)
Marie

23.11.2014 kl.12:17

marie_hatten@live.no

Hvit og gull :)
Caroline Andreassen

23.11.2014 kl.12:17

carolineandreassen@gmail.com ^_^ hvit!
Martyna

23.11.2014 kl.12:17

Hvit! 💖👌

martyna.cieslik@hotmail.com
Yvonn

23.11.2014 kl.12:29

Har likt siden, og vil gjerne ha brun :)

Yvonn-95@hotmail.com
Sofie Helmersen Lind

23.11.2014 kl.12:34

De hvite 😍👌

sofie-helmersen@hotmail.com
Hannah Aune

23.11.2014 kl.12:42

Hvit!

hannah_a.97@hotmail.com
Julie

23.11.2014 kl.12:55

Hvit! :-D

julie.lindland@hotmail.com
lise

23.11.2014 kl.13:28

hvit! <3

lise98@online.no
Sipel Bederkhan

23.11.2014 kl.14:00

Sipel97@hotmail.com

Hvite :)
Rebecca

23.11.2014 kl.14:07

rebecca.op@hotmail.com

hvit 😍
runa sofie olsen

23.11.2014 kl.14:18

hvit <3

runasofie@hotmail.com
Sophie Boye Forstrønen

23.11.2014 kl.15:17

sophie1@live.no

Hvit <3
Fiola Lien

23.11.2014 kl.15:29

Hvit! :)
Frida Moe

23.11.2014 kl.16:29

hvit!

Frida.moe@hotmail.com
Rikke Alvilde

23.11.2014 kl.16:40

Rikkeajohansen@hotmail.com

Dæm brune va jo stili! :D
Malin

23.11.2014 kl.16:48

malinlfjeld96@hotmail.com

Hvite!
Nora Dyrhaug

23.11.2014 kl.16:59

nora@dyrhaug.org

de hvite var utrolige fine og siden jeg klarte å ødelegge mine forrige uke (ups), ville det vært veldig fint med noen nye!

digger bloggen din btw
Sigrid

23.11.2014 kl.17:08

Sigrid.2001@hotmail.com

Hvite!
sunniva grotnes

23.11.2014 kl.17:09

hvite <3

sunnivagrot@hotmail.no
Linnéa Hanssen

23.11.2014 kl.17:09

linneahanssen@hotmail.com

Hadde vært supert med hvite :D

Flott blogg :-)
Torunn Brandvold

23.11.2014 kl.17:28

Hvite med gull :)

Brandvold84@hotmail.com
Nora

23.11.2014 kl.17:34

Hvit:-)

Norakarolinenerdal@icloud.com
Hedda Enbusk

23.11.2014 kl.17:50

Hvit :)

hedda.enbusk@gmail.com
Hedda Stephansen Brun

23.11.2014 kl.17:53

De hvite var dødsfine, de vil jeg ha😍
Fredrikke Amalie Johansen

23.11.2014 kl.18:10

rikkemalie@hotmail.com

hvit
christina

23.11.2014 kl.18:35

hvit!

chrta1502@hotmail.com
maria

23.11.2014 kl.19:01

mari_ap@live.no

fargen Hvit :)
Malin.96

23.11.2014 kl.19:12

malinj_96@hotmail.com

Jeg ønsker meg de hvite! <3
Julia Lyon

23.11.2014 kl.19:26

Hvit!

Juliavesterhus@hotmail.com
Anna

23.11.2014 kl.19:50

Jeg ønsker meg de hvite! :)

Anna.hansen00@hotmail.com

23.11.2014 kl.20:30

josefinegjerstadberget@live.no hvit :)

23.11.2014 kl.20:34

Hvite, madelene_simone@live.no 😚❤️
Kristin

23.11.2014 kl.20:56

Hvit:)
Pernille

23.11.2014 kl.20:57

jeg ønsker med de hvite!

pe-96@hotmail.no
silje

23.11.2014 kl.22:23

de svarte helst :))
Gunvor

23.11.2014 kl.22:56

hvit

gunvor_huso@hotmail.com
Ragne Bruvoll Nielsen

24.11.2014 kl.01:12

Hvit! :-)

Ragnebn1998@hotmail.com
Marlin Frøiland

24.11.2014 kl.01:20

poppers7@hotmail.com

De hvite var veldig fine!! :-)
Charlotte Mangersnes

24.11.2014 kl.09:00

char.mangersnes@lyse.net

hvite :)
rebekka wærstad

24.11.2014 kl.11:21

rebekkawaa@live.no

Hvite!
Dina Ertsås

24.11.2014 kl.14:35

dina_ertsaas@outlook.com

Ett par hvite :-)
Kari Øverland

24.11.2014 kl.16:51

karihoverland@gmail.com

de hvite:D
s1ljeshverdag

24.11.2014 kl.18:22

Har likt :) Vil gjerne ha rød :) silje_r96@hotmail.no
Natalie

24.11.2014 kl.18:44

Sorte :-D

vh-natalie@hotmail.com
Hanne Slette

24.11.2014 kl.19:06

Har likt siden, jeg ønsker meg de hvite!

hanne_ls@hotmail.com
Annette

25.11.2014 kl.12:39

annettebli@hotmail.com

sorte :-)
Maria Milje

25.11.2014 kl.13:47

mariamilje@hotmail.com

hvit :))
Kristine Elisabeth

25.11.2014 kl.15:16

Åå, så fine! Ønsker meg hvite :-) kristine97@live.no
Tiril Lobekk Kvame

25.11.2014 kl.16:27

Så fine! Ønsker meg de i hvit med gulldetaljer på! <3 Har likt facebooksiden deres.

tilalk@hotmail.com
Tora

25.11.2014 kl.18:52

E ønska me kvite med gulldetalja på! :)

tora.stein@hotmail.com
Monica's Verden

25.11.2014 kl.19:56

Ønsker meg veldig Sort med gull detaljer :)

canim_monica@hotmail.com
Hedda GS

25.11.2014 kl.22:27

Øsnker meg de svarte! :)
betina noreng tollefsen

25.11.2014 kl.23:41

hvit :)

betina.noreng@hotmail.com
Sylvi Huynh

26.11.2014 kl.17:27

Vil gjerne ha de hvite :)

sylvi2602@hotmail.com
Birgitte Lien

26.11.2014 kl.17:58

Hvite :)

birgitte_lien@hotmail.com

26.11.2014 kl.21:30

Kaja Gray

onekaja@hotmail.com

Hvite! :-)

26.11.2014 kl.22:43

Torbjørg Storhaug Fosse

tb_fosse@hotmail.com

Hvite :)
Amanda Bauge

28.11.2014 kl.12:52

Hei! :)

Jeg ønsker meg de hvite. :-)

Skriv en ny kommentar

hits