Konkurranse - Vinn personlig almanakk til skolestart

// Sponset premie

God morgen fine dere, noen som er klare for konkurranse? :)

 


 

Om dere har fulgt meg en stund vet dere at jeg er avhengig av min personlige almanakk, og har to stykker jeg ikke kunne klart meg uten. Min hverdagslige almanakk med alt fra hjemmelekser til avtaler og jobbtimeplan i, og min almanakk til trening som fungerer som en treningsdagbok, hvor jeg fører inn hver treningsøkt og følger med på utviklingen gjennom boka. Nå starter et nytt skoleår ganske snart, og siden min forrige almanakk er skrevet ut er det på tide med en fresh, ny almanakk! Derfor tenkte jeg at det sikkert er flere som meg der ute, som lengter etter et sted å skrible ned stort og smått i det kommende semestret, så jeg skal gi dere sjangsen til å vinne deres egen personlige almanakk!

Mange av dere vet sikkert hva personlig almanakk er, men for dere som er nye for opplegget er det altså en nettside som lar deg designe din personlige almanakk. Du får velge farger, størrelse (liten, medium, stor og A5(A5 har egne sluttsider til oss som er russ i år!)), oppsett, kanskje laste opp noen av dine egne bilder for å ha på coveret? Til slutt sitter du igjen med et unikt produkt som skal følge deg gjennom et år, fra en startdato du selv velger, - Smart! 

Personligalmanakk kan du også følge på både deres facebookside, instagram ( @personligalmanakk ) og nå også på snapchat!! Fikk vite av Øyvind som jobber i personligalmanakk at dere som velger å følge de på snapchat får unike tilbud og innhold man ikke får se andre steder, så om dere er interessert i det kan dere følge dem på snapchat: persalmanakk, Noe som kan være lurt om dere ikke vinner og fremdeles har lyst på almanakk, da er det jo greit å få med seg tilbudene før alle andre, ikke sant? :)

Dette er hverdagsalmanakken min i størrelse medium!

Dette er treningsalmanakken min, i størrelse stor!

 

Vil du vinne en personlig almanakk fra personligalmanakk.no til skolestart?

♥ Lik og del dette innlegget på facebook
♥ Lik facebooksiden til personligalmanakk HER 
♥ Legg igjen en kommentar med ditt navn og din mail

Lykke til!

 

104 kommentarer Skjul

Kaja Gregersen

03.08.2014 kl.09:35

Gjort! :)
Tina Amalie :-)

03.08.2014 kl.10:06

Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com :-)
Gina Henrikke

03.08.2014 kl.10:10

Gina Asperud

gina_asperud@hotmail.com

Krysser fingrene! :)

03.08.2014 kl.10:11

Jeg er allerede på vei til å bestille en nå, men jeg lurer på hvilken størrelse du lagrer bildene i for å få med alt på forsiden? Jeg lagde en kollasje, men fikk beskjed om at kvaliteten var for dårlig. I tillegg kom ikke hele med. Noen tips?:)
INE KRISTINE

03.08.2014 kl.10:13

Anonym: åå det husker jeg ikke og jeg har slettet bildet jeg brukte.. Men prøv å lag den for stor, også kan du heller krympe den inne i designlageren på personligalmanakk :-)
Thyra

03.08.2014 kl.10:16

Th.marie@hotmail.com
Julie

03.08.2014 kl.10:30

Jeg er med!

Juliesophie_98@hotmail.com

Julie Johannesen
Kristine Larssen

03.08.2014 kl.10:30

Kristine Larssen

kissi98@msn.com
Hanna eidem

03.08.2014 kl.10:31

Hanna Eidem

Hanna.eidem@live.no
Anette Dalseid

03.08.2014 kl.10:32

Gjort! :)

Anette Hansen Dalseid

Anette.dalseid@hotmail.com
Celine

03.08.2014 kl.10:33

Gjort! Celiner97@hotmail.com
Marthe

03.08.2014 kl.10:36

Så gøy! Jeg er med :D

Marthe Solberg schanche

Marthe.s.2000@hotmail.com
Elisabeth

03.08.2014 kl.10:37

Elisabeth Møllersen

emollers@ebnett.no

03.08.2014 kl.10:56

Kaja Gray

onekaja@hotmail.com
Charlotte mangersnes

03.08.2014 kl.11:00

Likt og likt :D
Jorun

03.08.2014 kl.11:03

Jorun mathisen

Jorun-hm@hotmail.com
Ulrikke Olimb

03.08.2014 kl.11:12

Likt og delt

Ul_rikke_95@hotmail.no
Thina

03.08.2014 kl.11:13

thina.reppen@hotmail.com

:))
Synne Myran Larsen

03.08.2014 kl.11:20

wiiii.. har så lyst på en sånn
Kristine Edvardsen

03.08.2014 kl.11:21

Gjort :) Kristine Edvardsen

Kristine_abc@hotmail.com
Hege - Foto og hverdagen med ME

03.08.2014 kl.11:26

Akkurat det jeg trenger til skolestart!

hegelandsvik@hotmail.com
Andrea Kinn

03.08.2014 kl.11:27

alltid ønsket meg en sånn! supert at du har så mange bra konkurranser Ine:)

Andrea Kinn

andreavstene@hotmail.no
Tonje

03.08.2014 kl.11:30

Mail: Tonje.r.a98@gmail.com
Natalie

03.08.2014 kl.11:39

Gjort:)
Andrine Vartdal Romestrand

03.08.2014 kl.11:42

andrine.v.romestrand@hotmail.com

Har faktisk tenkt på å bestille en sann, så dette passet jo perfekt! :-)
katrine vallestad

03.08.2014 kl.11:48

Vallestadkatrine@gmail.com

Åå jeg trenger virkelig litt styr på dagene så dette var perfekt!
Matilde Ellingsen

03.08.2014 kl.11:51

Matilde-99@hotmail.no
Sara Olufsen

03.08.2014 kl.11:57

Sarahenrikke@hotmail.no
Christina HW

03.08.2014 kl.11:58

Navn: Christina HW

Mail: Christinapia@hotmail.no
Siri

03.08.2014 kl.12:11

Siri Byrkje Mjånes

Siri--98@hotmail.com
Martine Kristiansen

03.08.2014 kl.12:20

marty.k@hotmail.no
Mia Ulfsnes

03.08.2014 kl.12:23

Har likt og delt! :-)

Mia_ulfsnes@hotmail.com
Helene Wolff

03.08.2014 kl.12:25

Helene Wolff

Helenewolff@hotmail.no
Lise Sund

03.08.2014 kl.12:29

lise_sund_@hotmail.com
Amalie rodahl

03.08.2014 kl.12:41

Amalie Rodahl

Amalie@rodahljr.net
Mina Frøshaug

03.08.2014 kl.12:47

minafroshaug@gmail.com
Ida Marie

03.08.2014 kl.12:48

Ida Marie K Fuglstad

Idam-95@hotmail.com
Rine h.a

03.08.2014 kl.13:00

Rine Hatland Alte

rine.hotmail.no

💗💗💗
Miriam skintveit

03.08.2014 kl.13:14

Miriamskintveit@hotmail.com

Gjort!!:D
charlotte ludvigsen

03.08.2014 kl.13:24

Jeg er med :)

Charlotte Ludvigsen

charlotte.ludvigsen@hotmail.com
julie

03.08.2014 kl.13:52

jeg er med :D

julie gunneng

julie_09@live.no
Nora Gjølme

03.08.2014 kl.14:34

Nora Gjølme

noragjoelme@hotmail.com

:-)
Emilie

03.08.2014 kl.14:58

likt og delt!

Emilie Andresen

emilieandresen@hotmail.com
Haldis

03.08.2014 kl.15:19

Likt og delt :) Hadde vært fint å vinne en sånn, begynner i 10. klasse og vil holde meg organisert, haha :)

Haldis Hognestad Hasler

haldishasler@hotmail.com
Silje

03.08.2014 kl.15:44

Gjort :)
Hedda Monsen

03.08.2014 kl.15:59

Im in!!

Hedda-bjerk@hotmail.com

Hedda Monsen
Andrea Lysfjord

03.08.2014 kl.15:59

Passer perfekt til skolestart på NTNU i Trondheim om ei uke :)
Victoria Moum

03.08.2014 kl.16:41

Jeg er med :D

vicky1231@live.no
Maria Erlingsen

03.08.2014 kl.17:14

Jeg er med! <3

mariaerlingsen@hotmail.com
Siri Emilie Krogstad

03.08.2014 kl.17:32

siriemiliekr@hotmail.com :)

03.08.2014 kl.17:39

amabau@live.no

Amalie Baustad :-)
Elisabeth Johansen

03.08.2014 kl.18:27

Sånn!
Alina Olk

03.08.2014 kl.18:38

Gjort :)

Ifeanyi@live.no
Vilde Hugvik

03.08.2014 kl.18:40

Vildeam_blogg@hotmail.com
Hedda

03.08.2014 kl.18:53

Ååh, ønsker meg sånn veldig mye<3

Hedda Stephansen Brun

heddbr@online.no
jenny kristenstuen<3

03.08.2014 kl.19:14

Hadde blitt suuper glad om jeg hadde vunnet!!!

Jenny Kristenstuen

jenny.kristenstuen@gmail.com
Elise Marstein

03.08.2014 kl.19:55

selise_marstein@hotmail.com

03.08.2014 kl.20:17

Karoline

Karolinebedvardsen@gmail.com
Mari Smevold

03.08.2014 kl.22:03

mari_smed@hotmail.com
Siv Mona

03.08.2014 kl.22:57

siv_skauvik@hotmail.com, har likt og delt! :-)
Rikke Hallan

03.08.2014 kl.23:15

Likt å delt :-) rikke_hallan@live.no
Linnéa Hanssen

04.08.2014 kl.01:05

Likt og delt :D linneahanssen@hotmail.com
Heidi

04.08.2014 kl.10:22

gjort :)

Hvandalsvik@hotmail.com
Tamara Pedersen

04.08.2014 kl.10:36

gjort :) tamara.l.pedersen@hotmail.com <3
Hanne Hallås

04.08.2014 kl.10:41

Håper seriøst på å vinne dennn!!!!
Hanne Hallås

04.08.2014 kl.10:43

hannehallaas@hotmail forresten😄 Skrev eposten på (epost) å deinn kom ikke fram...
Liv Brustad

04.08.2014 kl.11:42

Email: liv.brustad01@gmail.com // navn: Liv Brustad
Camilla

04.08.2014 kl.12:37

Utført :)

Camilla, skogsmusa@hotmail.no
Marie Wikeland

04.08.2014 kl.12:42

Email: jdbmarie@hotmail.no

Navn: Marie Wikeland
Lene Kristiansen

04.08.2014 kl.12:53

*´¨)

¸.?´¸.?*´¨) ¸.?*¨)

(¸.?´ (¸.?` ¤ Utført! Krysser fingrene for disse var jo super fine!
Ida

04.08.2014 kl.13:40

Ida Natalie

Idabiieberblogg@gmail.com
Hanne

04.08.2014 kl.13:58

Gjort!

hanne_tve@hotmail.no
Johanne Sofie

04.08.2014 kl.14:34

Johanne Sofie marslett Grønbeck

Harstad@windsor.no
Tom Kenneth Green

04.08.2014 kl.14:59

Jeg er med :D gjort :D

Tom Kenneth Green

tomkgreen@hotmail.com

04.08.2014 kl.15:02

Gjort :D

ida-kristine.gutvik@hotmail.com
Maja Eklund

04.08.2014 kl.16:10

jeg er med :) har likt og delt!

majsen-ek@hotmail.com
Silje Krokdal

04.08.2014 kl.17:40

Silje Krokdal

Siljekv00@gmail.com
Sara Brøto

04.08.2014 kl.18:57

Jeg er med!

Sara Brøto

saraa_b@hotmail.no
Monica Karin

04.08.2014 kl.19:00

Hei Hei

Jeg prøver lykken, da jeg har så utrolig lyst på en skikkelig flott Almanakk.

Jeg følger via Facebook allerede, å jeg har delt på min facebook side med mine venner :)

Krysser fingrene og håper at lykken er med meg, hadde blitt så super duper kjempe glad.

Ønsker deg en flott sommer videre, vi har enda litt sommer igjen før høsten er her :)

Stor hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com
Ronja huse

04.08.2014 kl.19:06

Krysser fingrene!

Ronja.sh@hotmail.com
Monika T Aa

04.08.2014 kl.20:03

Likt og delt innlegget og likt siden på fb....krysser fingre :)

Mvh Monika (nika_nor@hotmail.com)
Katrine Botn

04.08.2014 kl.21:09

Likt og delt :-)
Hedda

04.08.2014 kl.21:22

Likt og delt :-)

Hedda Marie Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com
Elin Lehtiniemi

04.08.2014 kl.22:12

Liker og delt på facebook :) En flott og nyttig premie :) Ha en fin uke alle sammen :)

Hilsen Elin:)

(elini@hotmail.no)
Ida Lund

04.08.2014 kl.22:58

Hadde akkuratt tenkt til å kjøpe en almanakk, men venter nok til etter konkurransen nå! De er så fine :D

likt og delt!
Torunn Brandvold

05.08.2014 kl.11:10

Prøver lykken :) Trenger virkelig en ny!
Siv Paulsen

05.08.2014 kl.11:29

Da har jeg likt og delt på Facebook, og liker Personlig Almanakk på Face også.

Disse er så fine, så jeg krysser fingrene for litt flaks her :P

Mvh Siv (sivojento@hotmail.com)
Yen

05.08.2014 kl.13:52

Har gjort :)

Yeey-95@hotmail.com
Hege Anita

05.08.2014 kl.14:09

Hege Anita Linnerud

sorgenfri2#hotmail.com
Julie

05.08.2014 kl.14:30

Julie Gloppe Solem

Julie_gs97@hotmail.com
Embla Madelen

05.08.2014 kl.17:15

Likt og delt, håper det blir meg!
Tina T

05.08.2014 kl.17:15

Tina Rotberg Triger

tina.triger@live.com
Embla Madelen

05.08.2014 kl.17:17

Glemte å skrive e-posten min, den er embla-6030@hotmail.com

Håper det går bra å sende en kommentar til fordi jeg gjorde en liten feil :) som sagt likt og delt, ha en fin dag!

05.08.2014 kl.18:16

Likt og delt!

Frida Øvrebø

fridaovrebo@yahoo.no :-)
Katrine Helle

05.08.2014 kl.18:45

Jeg er med :)

Hilsen Katrine Helle

katrine_helle_8@hotmail.com
Julie S.

05.08.2014 kl.18:53

Jeg er med! Har ikke likt og delt, men har likt FB-siden deres, så håper jeg kan være med likevel :D
Terese

05.08.2014 kl.19:24

Krysser fingrene :)
Oda Marte

05.08.2014 kl.21:34

Likt og delt :)
Oda Marte

05.08.2014 kl.21:39

Likt og delt :)

navn: Oda Marte

mail: odamartetopland@gmail.com

Glemte å skrive Mailadressen min på den andrekommentaren, men håper det går fint :)
ellen reppen

05.08.2014 kl.23:59

Ellen_reppen@hotmail.com :D
Erika

06.08.2014 kl.11:03

Erika.helle.bolseth@gmail.com
Berit

06.08.2014 kl.12:15

berithammer99@gmail.com

Berit
Caroline Madsen!

06.08.2014 kl.14:23

carromad@hotmail.no Gjort :D Har kjempelyst på sånn! Trenger det :D

Skriv en ny kommentar

hits