KONKURRANSE - Vinn goodiebag fra New York

Heisann!

Dere husker kanskje innlegget jeg skrev før jeg reiste til USA? Der spurte jeg dere hva dere helst ville vinne fra New York, og fikk inn utrolig mange gode forslag til hva den perfekte premien ville være! Desverre ble det jo sånn at jeg mistet kofferten min da jeg reiste, og all den lille tiden vi fikk på shopping, som jeg egentlig skulle brukt til å lete etter premie til dere, ble brukt til å løpe rundt for å finne de mest nødvendige tingene til meg selv for å ha undertøy og antrekk nok til oppholdet. Premien ble derfor ikke helt som jeg hadde tenkt, men jeg klarte i det minste å rive med meg noen fine ting fra blandt annet Victoria's secret og Forever21 til dere, så håper jeg dere blir fornøyde ♥ 




FOR Å VINNE:

Lik innlegget 
Legg igjen navnet ditt, og mail (viktig med mail så jeg kan kontakte deg når du vinner)

Lykke til♥
 

216 kommentarer Skjul

23.07.2014 kl.18:27

ida lundqvist

ida.-.lise@live.no
Mia Gromsrud

23.07.2014 kl.18:32

Utrolig bra premie!
Helene

23.07.2014 kl.18:33

helenegaarderlokken@gmail.com
Sophie

23.07.2014 kl.18:34

Jeg er med ❤️😍 Sophie1@live.no
nuha

23.07.2014 kl.18:34

gjort
Rebekka Sofie

23.07.2014 kl.18:35

Rebekka Sofie Rinnan

rebekka.sofie@hotmail.com
Runa Laumann Vedal

23.07.2014 kl.18:35

Gjort :)

kuleruna@hotmail.com
Sofie Aam

23.07.2014 kl.18:36

Hihihi håper jeg vinner

23.07.2014 kl.18:37

Ingvild Gullingsrud Bækken

bamsen9@hotmail.com

ingvildgb på insta :)

23.07.2014 kl.18:39

Emma Skjefte

Emma_skjefte1@hotmail.com
Hedda Stephansen Brun

23.07.2014 kl.18:40

Ååh, så fine ting😱😍
Jennie Voigt

23.07.2014 kl.18:40

åå! håper jeg vinner:)

Bloggen din er utrolig fin
Fredrikke Amalie Johansen

23.07.2014 kl.18:41

rikkemalie@hotmail.com :)
Jennie Voigt

23.07.2014 kl.18:41

mail: jennievoigt@gmail.com
Victoria Sandvik

23.07.2014 kl.18:41

vms95@hotmail.com
Christina HW

23.07.2014 kl.18:42

Sååååå fine ting<3

Navn: Christina Helland

Mail: christinapia@hotmail.no

23.07.2014 kl.18:43

Mathilde Holt

mathilde_96_@hotmail.com
Elin Kristine

23.07.2014 kl.18:45

Jeg er med👌👌 elinkristineo@live.no
Karoline

23.07.2014 kl.18:45

Super premie! Alltid ønsket med body miste'n fra Vivtorias Secret, men var dum som ikke kjøpte med selv da jeg var i California for 2 år siden...
Anja Karoline

23.07.2014 kl.18:46

ååå, denne er jo fantastisk!

anjakarolineblogg@hotmail.com
Jenny

23.07.2014 kl.18:48

Jenny Marie Grøtnes

jenny-m-grot@hotmail.com
Silje hass

23.07.2014 kl.18:49

Silje_hass@hotmail.com
Rebekka wærstad

23.07.2014 kl.18:49

Rebekka Wærstad

Rebekkawaa@live.no
Ida Fuglstad

23.07.2014 kl.18:50

Idam-95@hotmail.com
Elisabeth

23.07.2014 kl.18:52

Navn: Elisabeth Sivertsen❤️ E-post: Elisa.sivertsen@hotmail.com❤️ Jeg blogger også! Jeg kan tipse om innlegget ditt vist du syns det er greit:) btw sinnsykt bra konkurranse!
Sara Åslund

23.07.2014 kl.18:52

Mail: aaslunds@gmail.com

ååh bloggen din er herlig

håper jeg vinner hadde blitt utrolig glad

23.07.2014 kl.18:53

helene kowollik helene-skytten@hotmail.com
Charlotte Sandtorv

23.07.2014 kl.18:53

Charlotte Sandtorv

charlottesandtorv@hotmail.com
Ylva

23.07.2014 kl.18:54

Ylva Nesheim

ylvanesheim@hotmail.com

Så koseliig av deg ❤️
Sol Lorange

23.07.2014 kl.18:54

sol.lorange@live.no

Elsker bloggen din :-)
Torunn Brandvold

23.07.2014 kl.18:55

Prøver lykken 💕

23.07.2014 kl.18:57

Christina Mossige

Christinatl98@hotmail.com 😃
Marianne Helgesen Omdal

23.07.2014 kl.18:58

Marianne Helgesen Omdal ❤️❤️

Marianneomdal_98@hotmail.com
Tine Blakstad

23.07.2014 kl.18:58

blakstadtine@gmail.com

åå det var kjempe fine ting:)

håper jeg vinner, hadde vært overlykkelig
Melinda Yvonne

23.07.2014 kl.19:01

Melinayvonneebb@hotmail.com
Tonja

23.07.2014 kl.19:02

Jeg er med!!

tonja.johansen@lyse.net
Thea Moen

23.07.2014 kl.19:02

Thea.moen@hotmail.com
Sara

23.07.2014 kl.19:06

Sara Hansen, sara.thansen@hotmail.com :)
Christina

23.07.2014 kl.19:09

Christina Mosti - christina-mosti@hotmail.com
SAKINA

23.07.2014 kl.19:11

Sakina Zuhab, sakinazuhab@hotmail.com
Tonje

23.07.2014 kl.19:13

Tonje, Tonje.r.a98@gmail.com
Zina Mejia

23.07.2014 kl.19:23

Åh, den hadde vært herlig å vinne! har aldri lykken med meg på sånne konkuranser, men hvorfor ikke prøve?:)

iversenmejia4@yahoo.no
Sunniva Brå

23.07.2014 kl.19:25

Sunniva.94@hotmail.com :-)
matilde

23.07.2014 kl.19:30

Matilde Erga - matildeerga97@hotmail.no :-D
Amalie

23.07.2014 kl.19:31

Jeg er med 😁

amaliecha_96@hotmail.com
Silje Krokdal

23.07.2014 kl.19:33

Silje Krokdal

siljekv00@gmail.com
Sigrid Amundsen

23.07.2014 kl.19:33

Sigrid Amundsen

amundsensigrid@gmail.com

Jeg er med!
Susanne Sandnes

23.07.2014 kl.19:34

susannesandnes@hotmail.com :-)
Carolina Abrahamsen

23.07.2014 kl.19:35

Jeg er med
Kristina

23.07.2014 kl.19:36

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com
Ragne Nielsen

23.07.2014 kl.19:36

ragnebn1998@hotmail.com

23.07.2014 kl.19:36

Andrea Mjøen

Andrea@mjo1.com
Katinka

23.07.2014 kl.19:37

Im in! :D

Katinkastrand97@hotmail.com
Victoria Bjørnsen Tysse

23.07.2014 kl.19:37

Victoria.tysse@hotmail.com

:))
Emilie Helle Andersen

23.07.2014 kl.19:37

emiliehandersen@hotmail.com :-D
Arsema Tewelde

23.07.2014 kl.19:37

Arsema Tewelde

Arsema1998@hotmail.com
Tina

23.07.2014 kl.19:38

Martyna Cieslik

martyna.cieslik@hotmail.com
Emma Ness

23.07.2014 kl.19:39

emma-ness@hotmail.com :):)
Maria

23.07.2014 kl.19:40

Maria Erlingsen <3

mariaerlingsen@hotmail.com
Anne Kristine klungland

23.07.2014 kl.19:43

Anne Kristine klungland

Ak.klungland@hotmail.no
Anne-Marit Blikø

23.07.2014 kl.19:44

anne.mar.it@hotmail.com :-)
Lise

23.07.2014 kl.19:47

Åååå så gøy ❤️❤️

Lise sivertsen

lise98@online.no
Ihne

23.07.2014 kl.19:53

Ihne Øvrebø

Ihne2001@hotmail.no

Håper jeg vinner!:-)
Torill

23.07.2014 kl.19:58

Torill Vepre

Torill-97@hotmail.no :)
katrine vallestad

23.07.2014 kl.19:58

Katrinebieber99@gmail.com

Im in as usually
Sigrid

23.07.2014 kl.20:05

sigrid.katt@hotmail.com
Anne Sofie Jørgensen

23.07.2014 kl.20:16

Anne Sofie Jørgensen

Annesofie_1993@hotmail.com
Marie Ustad

23.07.2014 kl.20:19

Marie Ustad

Marie.bu@hotmail.com

:)

23.07.2014 kl.20:20

Anna Hansen

Anna.hansen00@hotmail.com
Silje

23.07.2014 kl.20:23

Silje B. Gundersen

siljebgundersen@hotmail.com :)
ODA Andersen

23.07.2014 kl.20:24

Oda Andersen

oda-andersen@hotmail.com 😄❤️
Miriam skintveit

23.07.2014 kl.20:24

Miriam skintveit :D

Miriamskintveit@hotmail.com
Karoline

23.07.2014 kl.20:27

Karoline Heggdal! :D

karoline.heggdal@gmail.com
Sophie marken

23.07.2014 kl.20:31

Sophie marken:)

Smaarken@hotmail.no
Ifeanyi Okolo

23.07.2014 kl.20:31

Ifeanyi Okolo

Ifeanyi@live.no :)
Bettina R. Bakken

23.07.2014 kl.20:34

Bettina Bakken:)

Bettina.bakken@hotmail.com
Isabel Mikalsen Donoso

23.07.2014 kl.20:35

isa-mik@hotmail.com

23.07.2014 kl.20:43

Kristin Uppstad e-post: kris-upps97@hotmail.com
Sigrid Halseth Torgersen

23.07.2014 kl.20:51

Sigrid.2001@hotmail.com :)
martheschanche

23.07.2014 kl.20:51

Marthe Solberg Schanche ;)
Andrine Vartdal Romestrand

23.07.2014 kl.20:55

andrine.v.romestrand@hotmail.com
ODA

23.07.2014 kl.21:00

Perfekt premie! - Oda Høyset Andersen og odaha@hotmail.no
Iman salem

23.07.2014 kl.21:01

Imansalem@live.no :-)
Hannah Aune

23.07.2014 kl.21:01

hannah_a.97@hotmail.com
Neea Kämppi

23.07.2014 kl.21:03

neea.kamppi@luukku.com :)
runa sofie olsen

23.07.2014 kl.21:10

:)
Mehrra Sultani

23.07.2014 kl.21:16

mehrra99@hotmail.com
marte

23.07.2014 kl.21:20

Marte Gjestemoen

marte.gjestemoen@hotmail.com <3
Solveig M.

23.07.2014 kl.21:24

solveigmf_99@hotmail.com
Åse

23.07.2014 kl.21:24

For en morsom konkurranse! Body mistene fra victoria secret dufter jo helt fantastisk.

Åse Marie Olsen

asemo.blogg@hotmail.no
Maja Brandbu

23.07.2014 kl.21:25

mbrandbua@gmail.com

Maja brandbu

;)
Benedikte Thomassen

23.07.2014 kl.21:34

Benedikte_kt@live.no
Ingrid Talleraas

23.07.2014 kl.21:36

:)

Ingrid.talleraas@gmail.com
Gunvor

23.07.2014 kl.21:37

Gunvor Huso

gunvor_huso@hotmail.com
Andrea Kristiansen Mjøen

23.07.2014 kl.21:46

Andrea Kristiansen Mjøen

andrea.mk@live.no
Berit

23.07.2014 kl.22:01

Har ikke Facebook men prøver lell ;)

Berit Hammer

berithammer99@gmail.com
Nicoline Kvernberg

23.07.2014 kl.22:03

Gjort, krysser fingre og tær for at det blir meg :¨

Nicoline@kvernberg.info

Mange søte hilsner fra Nicolinekvernberg.blogg.no <3
Elisabeth

23.07.2014 kl.22:03

Elisabeth Møllersen

emollers@ebnett.no
Sanna Aasen

23.07.2014 kl.22:08

<3
Sanna aasen

23.07.2014 kl.22:10

sanna.aasen@hotmail.com
Pia

23.07.2014 kl.22:11

😃

23.07.2014 kl.22:15

Heidi Svepstad

h-sve@hotmail.com

:-):-):-)
Jenny

23.07.2014 kl.22:37

Jenny Pham

jenny.q.n.p@hotmail.com
Hanna Marie Stauri

23.07.2014 kl.22:39

hannama.blogg@yahoo.no
Margrete

23.07.2014 kl.22:52

Åhh så fine premier!!
Hanne Nesse

23.07.2014 kl.23:11

hanne.nesse@hotmail.com :-))
cecilie

23.07.2014 kl.23:11

åå så gøy :-)

ceciliewhite@ hotmail.com
Emily

23.07.2014 kl.23:16

Synes du fant noen fine ting uansett!
Hanne

23.07.2014 kl.23:22

Hannehus@hotmail.com

Hanne Intelhus Markegård

Jeg er med;)
Malin

23.07.2014 kl.23:28

Malin antonsen

Malinantonsen@live.no
Andrea Kinn

23.07.2014 kl.23:57

Andrea Kinn

andreavstene@hotmail.no

:))
Louise

24.07.2014 kl.00:14

Så herlig! Jeg frister lykken ved å melde meg på, her og nå😊
Mina Pedersen

24.07.2014 kl.00:29

minapedersen1@hotmail.com !:D
Berit Karoline Arnesen Økland

24.07.2014 kl.00:30

Jeg er med!
maryam

24.07.2014 kl.00:39

Maryam Mohamud

miriam-1999@live.no
Julie Derbakk

24.07.2014 kl.00:44

Julie Marie Derbakk,

Juliederbakk01@hotmail.com
Bente

24.07.2014 kl.00:50

Åhh herlig premie!

Bente Andersson Vagle

bente1802@hotmail.com
Malin

24.07.2014 kl.00:54

Malin Ask

maliin97@hotmail.com
Mariell

24.07.2014 kl.01:13

Mariell-aslaksen@hotmail.com
Tiril Lobekk Kvame

24.07.2014 kl.01:15

Tiril Lobekk Kvame

tilalk@hotmail.com
Sandra

24.07.2014 kl.01:25

For en herlig premie!!
Severine Brandal

24.07.2014 kl.01:26

Severine Brandal

Sevsi8@hotmail.com
Amalie veggen

24.07.2014 kl.01:46

Amalie.veggen@hotmail.com
Diman Dilir

24.07.2014 kl.02:18

Jag är gärna med:D

dimandilir@hotmail.se

kram!
Oda Nilsen Jerijärvi

24.07.2014 kl.02:49

Jeg er med! :)

Oda Nilsen Jerijärvi

odanj@hotmail.com

24.07.2014 kl.09:16

Jeg er med! :)

Julie Eide

Juliesophie_98@hotmail.com
Kari Olstad

24.07.2014 kl.09:18

Kari Olstad

kari.olstad.98@gmail.com
Martine Østdahl

24.07.2014 kl.09:23

:D
Sanna Valan

24.07.2014 kl.09:39

Er med!:)

Sanna.valan@gmail.com
Astri Mari Hansen

24.07.2014 kl.09:40

Astrim9@gmail.com :))
Therese Eivindsen

24.07.2014 kl.10:20

therese.eivindsen00@gmail.com 😄
Sine

24.07.2014 kl.10:33

Sine Tjessem

Sinetjess.smil@gmail.com

💗💗
Karina

24.07.2014 kl.10:56

Karina Haaland Pedersen

Karina.pedersen@lyse.net
Beate Meland

24.07.2014 kl.11:39

meland@ive.no
Beate

24.07.2014 kl.11:40

:)
PIA HOLMEN

24.07.2014 kl.12:05

frkpia@hotmail.no

:-)
Karen

24.07.2014 kl.12:11

:-)
Sigrid Uggerud

24.07.2014 kl.12:20

Utrolig bra premier!:)

sigriddahle@hotmail.com
Charlotte Mnagersnes

24.07.2014 kl.14:14

likt :D
Birgitte

24.07.2014 kl.14:22

Bboe11@hotmail.com! :-)
Kaisa Kristine Espevik

24.07.2014 kl.14:30

Tobby-kk@hotmail.com

Så gøy! Er med :D
rikke bruvoll nielsen

24.07.2014 kl.14:35

rikkebn1996@hotmail.com :-D
Caroline Jenssen

24.07.2014 kl.15:25

caroline.mj@hotmail.com :D
Ada Frøshaug Lie

24.07.2014 kl.15:32

Ada@tip.no
Taihat Islam

24.07.2014 kl.15:45

tanha99@hotmail.com
Marie Hatten

24.07.2014 kl.16:17

marie_hatten@live.no
Celine Kristiansen

24.07.2014 kl.16:38

Utrolig bra premier. 👍😍😘
Kaja Gray

24.07.2014 kl.17:01

kaja gray <3

onekaja@hotmail.com
Nora Dyrhaug

24.07.2014 kl.17:13

åå den premien var herlig! nydelig blogg du har Ine, virkelig en kvalitetsblogg:)
Emilie

24.07.2014 kl.17:18

Håper jeg vinner 😍❤️😭 hjemilie@hotmail.com
Camilla Nundal

24.07.2014 kl.17:35

Camilla_nundal@live.com

24.07.2014 kl.17:42

Svanlaug meland

Svanlaug_00@hotmail.com
Nora Jægtvik

24.07.2014 kl.18:01

Ååh :D mailen min står i mailfeltet forresten :)
caroline

24.07.2014 kl.18:34

råsa!
odagbjerkevoll

24.07.2014 kl.20:13

oda gjellan bjerkevoll

stripa_kanin@hotmail.com
Juliane

24.07.2014 kl.20:53

Gjort!

Juliane Buer Tupsjøen

juliane.tup@dcpost.no
Kristine Kløve

24.07.2014 kl.21:15

Kristine Sæverås Kløve

krissen97er@hotmail.com

:D
Kristin kjørsvik

24.07.2014 kl.21:20

Kristin.kjorsvik@hotmail.com
Kaja Fonn

24.07.2014 kl.21:33

Kaja Fonn

fonn.kaja@yahoo.no
Johanne auran pettersen

24.07.2014 kl.22:19

Jeg er med:D

johanne auran pettersen

Johannep_95@hotmail.com
Tonje

24.07.2014 kl.22:26

Tonje Eileen Tengesdal

tonje-eileen.tengesdal@live.no
Sigrid

24.07.2014 kl.23:19

Nå har jeg likt:D

Sigrid Amundsen

amundsensigrd@gmail.com
Helene

24.07.2014 kl.23:27

Helene Hillestad

helenehillestad@hotmail.com
Andrea Olsen Lundestad

24.07.2014 kl.23:32

Jeg er med :D
Siri BM

24.07.2014 kl.23:36

Siri--98@hotmail.com

superfin premie:-)

24.07.2014 kl.23:39

Såå fine ting å vinne❤️❤️ hadde blitt så glad, elsker bloggen din å digger deg! Du er mitt forbilde, stå på videre!

Mail: amalie.vikebakk@hotmail.com
Ellinor

24.07.2014 kl.23:43

Elllinor Tenbakk Micheeff

Ellinora@hotmail.no

Har likt innlegget! :)) Hadde blitt sååå glad hvis jeg hadde vunnet ❤️
elisabeth

25.07.2014 kl.00:22

Elisabeth Mesøy

elisabeth-nm@hotmail.com

Jeg er med :D
Sanne olsen

25.07.2014 kl.00:30

sannecamilla@live.no

Har likt innlegget :)
Stine

25.07.2014 kl.00:40

Likt innlegget på facebook :-)

Navn: Stine Leiknes

Mail: stinelei@hotmail.no
sunniva

25.07.2014 kl.01:03

Sunnivatunheim@hotmail.no
Osa

25.07.2014 kl.05:33

Oda Stensgård - odasf@live.no
Mia

25.07.2014 kl.08:07

Mia Gromsrud - mia.sg@hotmail.no
Maja

25.07.2014 kl.11:04

Maja Erdal

maja-oleane@hotmail.no
Julie Dahl Hjelle

25.07.2014 kl.11:11

juliehje@hotmail.com
Sandra Andersen

25.07.2014 kl.12:25

Sandra Andersen :)

sand.andersen@hotmail.com
Hilde waage

25.07.2014 kl.13:12

Hilde Waage 😃

Hilde.waage@lyse.net
Elise Strøm

25.07.2014 kl.18:56

Har likt innlegget!
Dina Sveinsdatter Maurstad

25.07.2014 kl.19:02

Dina Sveinsdatter Maurstad

Dina-sveinsdatter@hotmail.com
Tina Amalie Schei Brovold

25.07.2014 kl.19:28

Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com :-)
Maria Milje

25.07.2014 kl.19:41

Maria Milje

mariamilje@hotmail.com

:)
Stine Westergren

25.07.2014 kl.19:46

Jeg er med! :)

stine.westergren@gmail.com
Maiken Tønder

25.07.2014 kl.20:34

Maiken Tønder

maikentonder@yahoo.no
Caroline Helen Martinsen

25.07.2014 kl.20:49

E e med :)
Stina

25.07.2014 kl.20:50

Fin premie, jeg er med!

stibra@hotmail.no
Rine Rørby

25.07.2014 kl.21:26

Jeg er med!

rineror@gmail.com
Cathrine Grønnestad

25.07.2014 kl.23:03

cathrine-g@hotmail.com
Gunnhild S.Austeng

26.07.2014 kl.01:10

Ååå, for en herlig konkurranse! nyt ferien :)
Andrea A. Lysfjord

26.07.2014 kl.09:24

Hadde vært herlig med en slik premie nå!
Cassandra Lea

26.07.2014 kl.10:43

Jeg er med!!

cassandra_lea@hotmail.no
Ane Sundkvist

26.07.2014 kl.12:44

Jeg er med!

Smudidj@hotmail.no <3
AMALIE

26.07.2014 kl.13:43

Jeg er med :-)

Amalie Iversen

amalieiversen@hotmail.com
Camilla

26.07.2014 kl.15:52

Jeg er med :-)

Camilla Bjørlykke

camilla.s.bjorlykke@hotmail.com
Mali Larsen

26.07.2014 kl.17:11

Jeg er med! :-)

Mali Larsen

mali.larsen@yahoo.no
silje elise dybå

26.07.2014 kl.17:51

jeg er med :)

26.07.2014 kl.18:53

Solveig Stamnes

solveig.tempo@hotmail.com :))
Vilde Kvalsund Taklo

27.07.2014 kl.00:27

er med! :) :)
sunniva grotnes

27.07.2014 kl.00:49

Har likt innlegget :)

Sunnivagrot@hotmail.no
Eva

27.07.2014 kl.06:48

evablomkvist@live.no
anettesbokboble

27.07.2014 kl.10:04

Så flott premie, den skulle jeg gjerne hatt :)

anette74@gmail.com
Line

27.07.2014 kl.12:31

Line Ertzgaard

lineertzgaard@hotmail.com
Victoria Møller Schjølberg

27.07.2014 kl.14:55

Victoria Møller Schjølberg

Vic10vega@hotmail.com
Anette

27.07.2014 kl.16:07

Anette undhjem, anetteouu@hotmail.com :)
Mia Amre

27.07.2014 kl.17:08

Mia Amre

Miakristineamre@gmail.com
Siri - EF språkreiser, ambassadør

27.07.2014 kl.18:13

I'm in! :)

Siri Emilie Krogstad

siriemiliekr@hotmail.com
Marie Jøraholmen

27.07.2014 kl.21:25

Marierj99@gmail.com
Sofie

27.07.2014 kl.21:35

Sofie lyngved

Sofie_99_@hotmail.com
Ingelin Brattgjerd

27.07.2014 kl.21:50

❤️❤️

27.07.2014 kl.22:17

hanna Vorren, hanna_amalie@hotmail.com :)
Sandra Amundsen

27.07.2014 kl.23:31

Jeg er med :)
Vilde Aspaas

28.07.2014 kl.12:33

Gjort! :-)

vilde-aspaas@hotmail.com
malin

28.07.2014 kl.14:05

Malin Solberg Schanche

Malin.s.2001@hotmail.com
kine tverå

28.07.2014 kl.22:31

kinetveraa@hotmail.no
Maria Tråseth

29.07.2014 kl.01:09

eke.m.traseth@gmail.com
Martine Kristiansen

29.07.2014 kl.10:25

Marty.k@hotmail.no

Skriv en ny kommentar

hits