KONKURRANSE; Vinn goodiebag fra Burberry, Ralph Lauren, Dior og mange fler!

Kunne du tenke deg en goodiebag med premier fra Burberry, Ralph Lauren, Dior, Lancômé, Biotherm, BareMinerals og Escada? Isåfall bør du følge med her, for nå har nemlig Parfymelle bestemt seg for å sponse meg med en helt fantastisk premie dere kan vinne kun her på min blogg! Gøy, ikke sant? 

Goodiebagen inneholder: 

Caps fra Ralph Lauren
Mobiletui fra Burberry
Bodylotion fra Burberry
Minipudder fra BareMinerals i fargen Medium Tan
4 forskjellige lip gloss tester fra Dior
Ansiktspleie fra Biotherm (Rens, Tonic, Dagkrem og Nattkrem)
Bodymilk fra Biotherm
Bodylotion fra Escada
Hudpleietest fra BareMinerals
Skjønnhetspakke fra Lancômé (Mascara, dagkrem, parfyme og bodylotion i veskestørrelse) 


DETTE MÅ DU GJØRE FOR Å VÆRE MED I TREKNINGEN:

  • Like Parfymelle HER
  • Like dette innlegget
  • Legge igjen en kommentar med mail

♥LYKKE TIL♥

232 kommentarer Skjul

Hanna eidem

14.04.2014 kl.17:16

Håper jeg vinner!!
Inês Balanco

14.04.2014 kl.17:17

:3 s2
Ingvil

14.04.2014 kl.17:18

Ingvilkeide@me.com :-D
Teresa Dang

14.04.2014 kl.17:27

Threse1@live.no
Caroline Helen Martinsen

14.04.2014 kl.17:32

E e med! :-D
julie

14.04.2014 kl.17:33

Julie.k.b@hotmail.com <3
Marie Jøraholmen

14.04.2014 kl.17:35

:D
madelen

14.04.2014 kl.17:39

så herlig! krysser fingrene på at jeg for en gangs skyld har litt vinnerlykke! elsker bloggen din forresten :)

madelenk@hotmail.com
Anine

14.04.2014 kl.17:39

Utrolig kul godie bag! krysser fingrene for at jeg blir vinneren!
Cassandra Lea

14.04.2014 kl.17:40

Er med!

cassandra_lea@hotmail.no
Ninni

14.04.2014 kl.17:40

Håper jeg vinner!
Birgitte

14.04.2014 kl.17:41

Åhh herlighet for en konkurranse

Birgitte.sch98@gmail.com

14.04.2014 kl.17:41

Jeg er med!!
Sandra Amundsen

14.04.2014 kl.17:45

Fantastisk!
Amanda Jansen

14.04.2014 kl.17:45

Håpe e vinn:)
Benedicte Haugaard

14.04.2014 kl.17:46

Jeg er med! Likt og delt :) Bli med på konkurransen min også. Der kan du vinne en partytur til Berlin for deg og en du er glad i!
mathilde holt

14.04.2014 kl.17:47

mathilde_96_@hotmail.com
tonje

14.04.2014 kl.17:51

HÅPER JEG VINNER :DDD @

tonje.r.a98@gmail.com
Matilde

14.04.2014 kl.17:53

Matilde-99@hotmail.no
Amalie Baustad

14.04.2014 kl.17:54

:-)
Karoline

14.04.2014 kl.17:56

karoline@gladsoy.com

14.04.2014 kl.17:56

Serinabraham@hotmail.com
anniken

14.04.2014 kl.17:59

annikeniq@me.com
Ida Marie Fuglstad

14.04.2014 kl.17:59

Gjort

Idam-95@hotmail.com
Ane B

14.04.2014 kl.18:00

Jeg er med :-)

ane678@hotmail.com
Andrea

14.04.2014 kl.18:00

Jeg er med!:)
Sandra

14.04.2014 kl.18:01

Done :-)
Amalie Wetting

14.04.2014 kl.18:02

amalie_wetting@hotmail.com :-)
Sandra

14.04.2014 kl.18:03

Done :-)

sandrafagerbakk@hotmail.com
Oda Andersen

14.04.2014 kl.18:04

Oda Andersen, oda-andersen@hotmail.com :)
Ida-Annie

14.04.2014 kl.18:07

Åhhh, for en syk goodiebag!Jeg er definitivt med:)

iahakvaag@gmail.com
♥JUNE OLSEN

14.04.2014 kl.18:07

Jeg er med, uten tvil! :D

June Furunes-Olsen

Junefo@hotmail.no
Mina Pedersen

14.04.2014 kl.18:08

minapedersen1@hotmail.com
Oda Stensgård

14.04.2014 kl.18:12

odasf@live.no
Fredrikke Amalie Johansen

14.04.2014 kl.18:12

Rikkemalie@hotmail.com :-)
Sofie H

14.04.2014 kl.18:14

sofiehauge@yahoo.no

14.04.2014 kl.18:15

bamsen9@hotmail.com

Ingvild Gullingsrud Bækken

Insta: ingvildgb ;)
Mona

14.04.2014 kl.18:16

:-)
Elisabeth Jakobsen

14.04.2014 kl.18:17

Elisabeth Jakobsen

elisabethmeiijakobsen@hotmail.com

:)
Astrii

14.04.2014 kl.18:22

:)) Astrim9@gmail.com
Agathe

14.04.2014 kl.18:25

Håper jeg vinner!

agathe.bjelland@hotmail.com
Fiola Lien

14.04.2014 kl.18:25

:)
Severine Brandal

14.04.2014 kl.18:25

sevsi8@hotmail.com
lise

14.04.2014 kl.18:26

Gjort! ♥

lise98@online.no

Krysser fingrene :-D

14.04.2014 kl.18:28

Sophie_larssen@hotmail.com

Du har en fin blogg! :)
Natalie Volden

14.04.2014 kl.18:31

vh-natalie@hotmail.com :-D
Marthe Gunnerud

14.04.2014 kl.18:33

Gunnerud1@gmail.com
Erika

14.04.2014 kl.18:33

ekka_erika@live.no

fin blogg :D!
Kristine Pedersen

14.04.2014 kl.18:35

kristineelisepedersen@gmail.com :-D
Monica Lindstad

14.04.2014 kl.18:40

Jeg er med!

monicalindstaad@gmail.com

14.04.2014 kl.18:40

Sille-95@hotmail.com
Aurora Holm

14.04.2014 kl.18:41

auroraholm@yahoo.com :-D
oda

14.04.2014 kl.18:44

Krysser fingrene for at jeg vinner!!:)
Birgitte

14.04.2014 kl.18:49

Er med! :-)

Bboe11@hotmail.com
Torill

14.04.2014 kl.18:53

Jeg er med :)

torill-97@hotmail.no
Stina Johansen

14.04.2014 kl.18:57

ER med :D stinaelise@hotmail.com
Eline Svelle

14.04.2014 kl.18:57

Sånn :)
Sigrid

14.04.2014 kl.18:58

Jeg er med ☺️

sigridverpe@hotmail.com
rebekka wærstad

14.04.2014 kl.19:01

rebekkawaa@live.no

14.04.2014 kl.19:09

marty.k@hotmail.no
Malin Fjeld

14.04.2014 kl.19:09

malinlfjeld96@hotmail.com :-)
Malin.96

14.04.2014 kl.19:19

malinj_96@hotmail.com :)
Ida Christin Flisnes

14.04.2014 kl.19:20

idin.97@gmail.com
Kaja Pedersen

14.04.2014 kl.19:20

er med!

kaja-danser@hotmail.com :)
Vilde aspaas

14.04.2014 kl.19:30

E med :-)

Vilde-aspaas@hotmail.com
therese johnsen

14.04.2014 kl.19:37

er med!

therese-johnsen@hotmail.com
Malin Elise Hansen

14.04.2014 kl.19:38

Malin.elise@live.no

Håper jeg vinner! :)
Amanda

14.04.2014 kl.19:39

amanda.ostrem@gmail.com :)
Nora

14.04.2014 kl.19:39

Helig premie😍😍 I'm in!
Svanhild Larsen

14.04.2014 kl.19:40

svane98@gmail.com :)
Berit Karoline Arnesen Økland

14.04.2014 kl.19:45

Jeg er med!
Mari

14.04.2014 kl.19:45

Mari.moller123@gmail.com
Sunniva

14.04.2014 kl.19:48

:-D
Kamilla Tandberg

14.04.2014 kl.19:50

Åå, så moro!! kamilla-tandberg@hotmail.com :)
Thea

14.04.2014 kl.19:54

Er med:))theama06@gmail.com
Hanne Øberg

14.04.2014 kl.19:56

:D
Emma Saastadhagen

14.04.2014 kl.20:03

Emma__1999@live.no
Ann Sara

14.04.2014 kl.20:07

Jeg er med :D

Ann_sara97@hotmail.com
Ine

14.04.2014 kl.20:08

Jeg er med!
Kristin

14.04.2014 kl.20:10

Krysser fingrene <3

kristinnybrodahlpriv@gmail.com
Ylva

14.04.2014 kl.20:15

ylvanesheim@hotmail.com
Jenny Bjørndal

14.04.2014 kl.20:15

Jennybj@me.com
Susanne Sandsabråten Mathiesen

14.04.2014 kl.20:17

Jeg er med! Krysser fingrene, hehe :)

susanne-mathiesen@hotmail.com
miinemor

14.04.2014 kl.20:17

I´m in! miinemorblogg@gmail.com
Vårin Engevik

14.04.2014 kl.20:19

vaarin_98@hotmail.com
Linn-Maria

14.04.2014 kl.20:25

linniemariahh99@gmail.com
Marie

14.04.2014 kl.20:26

marie_97@live.no
Kristin

14.04.2014 kl.20:35

kristin98@hotmail.no
Hanna

14.04.2014 kl.20:44

hannaask@hotmail.no <3
Sigridsynnove

14.04.2014 kl.20:48

sigrid-96@hotmail.com
Nasra Ludvigsen

14.04.2014 kl.20:50

n.lud@hotmail.com
Sigrid

14.04.2014 kl.20:54

sigrid.2001@hotmail.com
Sanne Olsen

14.04.2014 kl.20:58

sannecamilla@live.no
Charlotte mangersnes

14.04.2014 kl.21:05

Char.mangersnes@lyse.net

Likt og likt ;)
Silje

14.04.2014 kl.21:12

Silje.johanseen99@hotmail.no
Frida

14.04.2014 kl.21:15

Jeg er med!
Martyna

14.04.2014 kl.21:19

martyna.cieslik@hotmail.com
Sarah

14.04.2014 kl.21:25

Jeg er med 🐣😁♥️
Ann Eliss

14.04.2014 kl.21:28

Fin premie, hadde vært artig å vinne den til vårpussen :-)
Siren

14.04.2014 kl.21:37

siren.kaupang@hotmail.com
Renate tollefsen

14.04.2014 kl.21:55

Renatol2811@gmail.com
Hanne

14.04.2014 kl.22:00

Jeg er med;)

Hannehus@hotmail.com

Vinner aldri på slike konkurranser, så det hadde vært morsomt Å vinne
Julie

14.04.2014 kl.22:02

Jeg er med :)

juliebunes98@gmail.com
Thina

14.04.2014 kl.22:11

thina.kristiansen@hotmail.com
Line Løbersli

14.04.2014 kl.22:14

Ja får bli med da! :P

Line-el@hotmail.com
Elida Krogstad

14.04.2014 kl.22:17

😍 -Mail: elida-1998@hotmail.com
Elida Krogstad

14.04.2014 kl.22:19

elida-1998@hotmail.com
Tamara Pedersen

14.04.2014 kl.22:24

Tamaralux@live.no :)))
Elisabeth Johansen

14.04.2014 kl.22:25

Gjort! :-)
Malin

14.04.2014 kl.22:34

Malin.risan@gmail.com <3
Pia

14.04.2014 kl.22:43

Sånn!
Solveig

14.04.2014 kl.22:45

Likt!

Solveig.horn@hotmail.com
Julie <3

14.04.2014 kl.22:47

Jeg er med :)
Evia

14.04.2014 kl.22:57

Ah, håper jeg vinner!

evgeniataranova@hotmail.com
Klaudia Zarosa

14.04.2014 kl.23:05

klaudenka98@hotmail.com
Rebecca Wiik

14.04.2014 kl.23:08

Håper så gjerne jeg vinner:-)

rebeccasolheimblogg@hotmail.com
Gina

14.04.2014 kl.23:12

Jeg er med :)

gina_asperud@hotmail.com
Silje

14.04.2014 kl.23:14

For en fantastisk premie!

Jeg er med :)

siljekristinlarsen@hotmail.com
Caroline

14.04.2014 kl.23:17

Tvitvi! Håper jeg vinner;) Glad påsk!
Celine MN

14.04.2014 kl.23:23

Da krysser jeg alle fingre og tær, og håper på det beste!

God påske, Ine Kristine!

<3
Anna Viste

14.04.2014 kl.23:28

annaviste@hotmail.com <3
Thina

14.04.2014 kl.23:32

:D
silje elise dybå

14.04.2014 kl.23:34

siljeelise1999@hotmail.no
Fay-Renée Olsen Waag

14.04.2014 kl.23:39

faywaag@hotmail.com :-))
Andrea Kinn

14.04.2014 kl.23:44

Har likt :)

andreavstene@hotmail.no
sunniva grotnes

14.04.2014 kl.23:44

sunnivagrot@hotmail.no

14.04.2014 kl.23:47

ida.-.lise@live.no
Julie

14.04.2014 kl.23:49

Juliehelgeland@hotmail.com
Ida

14.04.2014 kl.23:50

Med💕
ellen reppen

14.04.2014 kl.23:51

ellen_reppen@hotmail.com :D
Marie Brattøy Ustad

14.04.2014 kl.23:54

Er med! :D<3

marie.bu@hotmail.com
Thyra

14.04.2014 kl.23:55

Th.marie@hotmail.com

:)
sara k

15.04.2014 kl.00:38

kinnari1_2@hotmail.com
Maria Hiim

15.04.2014 kl.01:01

Mariahiimth@gmail.com
Renate Nordheim

15.04.2014 kl.01:23

renate_nordheim@hotmail.com :D
Sandra Madeleine

15.04.2014 kl.03:07

Så masse fine ting! Den som vinner stikker av med en utrolig premie:)

Sandramaur@hotmail.com
Rikke Husby Westerfjell

15.04.2014 kl.08:36

rikkehw@hotmail.com :)
Oda Marie

15.04.2014 kl.08:40

Odamarieo.99@hotmail.com
Astrid Hanssen

15.04.2014 kl.09:01

Astridkh1@hotmail.com :)
Ronja Mortensen

15.04.2014 kl.09:14

ronjasu@hotmail.com :)
Jenny

15.04.2014 kl.09:16

Jenny.q.n.p@hotmail.com
Rebecca Wilhelmsen

15.04.2014 kl.09:33

BECCUS@LIVE.NO

Om du ikke får svar på mail, kontakt meg på facebook (om jeg vinner, haha)
Maria

15.04.2014 kl.09:45

Maria Nyhagen

maria.nyhagen@gmail.com
Tina

15.04.2014 kl.10:03

Tina_olsen12@hotmail.com :-))
Emilie Eide filmes

15.04.2014 kl.10:21

EMILIEE.F@ICLOUD.COM

Virket som masse greie ting å vinne,hahah:))
Kaja

15.04.2014 kl.10:54

❤️
Mia Asbjørnsen

15.04.2014 kl.11:01

Maa30@live.no
Susanne

15.04.2014 kl.11:18

susannesandnes@hotmail.com
Julie

15.04.2014 kl.11:24

Jeg er med! Har likt siden og mailen min er

juliehje@hotmail.com
Mari

15.04.2014 kl.11:37

mari.k.sande@gmail.com
Sanna

15.04.2014 kl.11:40

Har likt siden og innlegget! :)

Sanna.valan@gmail.com
Elina Madeleine Nordahl

15.04.2014 kl.11:59

Har likt siden og innlegget! krysser fingrene for litt hell :-D God påskeferie! madeleinenordahl@live.no
Kristine

15.04.2014 kl.12:12

Kristine.harberg@live.no

15.04.2014 kl.12:29

har likt siden og innlegget :D 1997stine@gmail.com
Reate

15.04.2014 kl.12:33

Så gøy!

renatekarlsen.1@hotmail.com
Karolina

15.04.2014 kl.12:39

Utrolig kult!
ingvild

15.04.2014 kl.12:39

ingvild.skjellevik@lyse.net :)
Hannah Aune

15.04.2014 kl.13:03

hannah_a.97@hotmail.com
Iman

15.04.2014 kl.13:05

Likt, og likt facebook siden deres:-) Imansalem@live.no
Amalie Iversen

15.04.2014 kl.13:10

amalieiversen@hotmail.com

:-) har likt facebooksiden + innlegget
Nora Karlsen

15.04.2014 kl.13:10

:)

15.04.2014 kl.13:12

Nora Karlsen

Norakarlsen@hotmail.com

:)
Julie

15.04.2014 kl.13:33

Juliesaevareid@hotmail.com

:)
LifebyCamilla

15.04.2014 kl.13:36

camillablogg2010@hotmail.com :)
Therese Soltveit

15.04.2014 kl.14:39

therese_solt@hotmail.com
Tina tran cam

15.04.2014 kl.14:53

Tina.tran.cam.blogg@gmail.com ❤️❤️

Håper jeg vinner ❤️
Monica Hansen

15.04.2014 kl.15:35

Likt :) Krysser fingrene! Hadde vært kjempe gøy å vunnet alle de gode produktene <3

monica-hansen@live.com

15.04.2014 kl.16:23

:)
Kristine

15.04.2014 kl.16:37

kristine_heggoe@hotmail.com
charlotte ludvigsen

15.04.2014 kl.16:50

Jeg er meed!

charlotte.ludvigsen@hotmail.com
Dina Rygg Eide

15.04.2014 kl.16:56

dina.rygg.eide@hotmail.com
Sandra

15.04.2014 kl.17:00

sandra-oltedal@hotmail.com
Emilie Frostad

15.04.2014 kl.17:08

JEG ER MED :))

emifroblogg@hotmail.com
Tone

15.04.2014 kl.17:14

Artig med slike konkurranser. Håpe håpe og god påske tell deg :-)
Torunn Brandvold

15.04.2014 kl.17:20

Krysser fingrene :)

God påske!!
Cecilie

15.04.2014 kl.18:07

Har likt parfymelle og din side, hadde vært kult å ha vunnet:) god påske:)
Ida

15.04.2014 kl.18:54

Jeg er med!
Susanne skandsen

15.04.2014 kl.19:04

Jeg er med!
Helin

15.04.2014 kl.19:31

helinaslan07@hotmail.com :))
Emilie trane❤️

15.04.2014 kl.19:32

Emilie_trane98@hotmail.com ❤️❤️❤️
Kaisa

15.04.2014 kl.19:50

Kaisaen7@hotmail.com
Tuva Jacobsen Skogli

15.04.2014 kl.21:25

tuva98@gmail.com
andrea jensen olsen

15.04.2014 kl.22:15

andrea.olse@hotmail.com

Håper jeg vinner 👍💕💞
Trude Fløtre

15.04.2014 kl.22:15

Eg er med :)

trude-izzi@hotmail.com
Anne

15.04.2014 kl.22:17

:-D
Andrea

15.04.2014 kl.22:23

Åhh, så herlig! Hadde vært fint med et slik påskeegg O:)
Tonje Øyen

15.04.2014 kl.22:28

gjort :-)

tonjelyn@hotmail.com
Mina Bandlien

15.04.2014 kl.22:29

minasofie98@hotmail.com
Pernille Skarstad

15.04.2014 kl.22:42

pernilleskarstad@hotmail.com :D
Melinda Bærøy

15.04.2014 kl.22:44

Melindayvonneebb@hotmail.com
Ina Amundsen

15.04.2014 kl.22:51

Inaae@hotmail.com
Nora Nilsen

15.04.2014 kl.23:09

gjort! :D
Kristine

15.04.2014 kl.23:17

Har likt siden og innlegget ! :)

kristineflo@hotmail.com
Mina Fjelnseth

15.04.2014 kl.23:24

Bjfjeln@online.no
Maja Kveinå

15.04.2014 kl.23:26

Maja.kveina@hotmail.com
Martine Troye

15.04.2014 kl.23:36

Martine_leah@hotmail.com

16.04.2014 kl.01:07

tonje_sandnes@live.no

Tonje Emilie Sandnes

16.04.2014 kl.01:18

Andrea@mjo1.com
Miriam Skintveit

16.04.2014 kl.09:50

Miriamskintveit@hotmail.com
Hanna Othilie

16.04.2014 kl.09:56

Hannaothilie@hotmail.no
Victoria

16.04.2014 kl.10:20

Krysser fingrene for at jeg får den🐣

Vic-toria-10@hotmail.com
Camilla Rose Gundersen

16.04.2014 kl.10:39

Har likt innlegget og siden 😊

camilla-96-ilu@hotmail.com

16.04.2014 kl.11:02

vildevolle@hotmail.com
Annbjørg Haugrud Hermansen

16.04.2014 kl.11:08

annbj0rg.hh@live.no
Juliane Buer Tupsjøen

16.04.2014 kl.13:02

Hei :) Har likt siden og innlegget ditt :) Håper du får en fin dag vidre <3
Inês Balanco

16.04.2014 kl.15:05

:3 s2

16.04.2014 kl.15:07

astridberglann@hotmail.com :)
Una

16.04.2014 kl.15:43

una-nikolaisen@hotmail.com
thea

16.04.2014 kl.17:42

theahjelmtveit@hotmail.com :)
Maria Aronsen

16.04.2014 kl.18:05

mariaaronsen@icloud.com
Benedikte Thomassen

16.04.2014 kl.19:13

Benedikte_KT@live.no
Rine

16.04.2014 kl.20:47

rineror@gmail.com
Ane Sundkvist

16.04.2014 kl.20:51

Smudidj@hotmail.no

16.04.2014 kl.22:57

marteseterbo@hotmail.com 💕💕💕💕
Vilde Baann

16.04.2014 kl.23:42

vildeb.94@hotmail.com <3 Å så fantastisk gave å dele ut!
nina fossmark

17.04.2014 kl.00:12

er med! <3

ha en fin kveld videre nydelige deg <3
Camilla Bjørlykke

17.04.2014 kl.10:20

camilla.s.bjorlykke@hotmail.com 💕
nina

17.04.2014 kl.13:33

nina.alvsaker@hotmail.com
Ida

17.04.2014 kl.17:39

ida-borl@hotmail.com
Anne T.R.

17.04.2014 kl.22:20

annetorill1@hotmail.com

:)
Marianne

18.04.2014 kl.00:58

*krysser fingrene*
Jenny Finsrud

18.04.2014 kl.01:25

Jenny.finsrud@gmail.com
Tina Amalie :-)

18.04.2014 kl.09:43

e med!
Sandra Mari Storvik Reitan

18.04.2014 kl.12:36

sandramsreitan@hotmail.com : )
Kine Andresen Lervik

18.04.2014 kl.13:55

Kunne gjort alt for å vinne det her, håper jeg vinner! :) du har forresten en utrolig herlig og fin blogg.
Julie Norland

19.04.2014 kl.09:40

julnor1@hotmail.com :)
Marte Skjelle

19.04.2014 kl.10:03

marte_a.s@hotmail.com :DD
WorkItHard

20.04.2014 kl.22:52

siv_skauvik@hotmail.com :-) go påske videre! ^^
Ragne Bruvoll Nielsen

20.04.2014 kl.22:53

E e me!! :D

Ragnebn1998@hotmail.com
Anastasia M.

21.04.2014 kl.10:08

Krysser fingrene!

anastasiamaasmundhavn@hotmail.com
Lise Marie

21.04.2014 kl.13:48

Lisemarieellefsen@hotmail.com
Johanna

25.04.2014 kl.19:55

:)

Skriv en ny kommentar

hits