Giveaway, - Vinn sminke fra Inglot!

Hei, har dere hatt en fin mandag så langt?

Om ikke, så kanskje jeg kan gjøre den litt bedre med å si at akkurat du kan vinne 4 valgfrie leppeprodukter fra Inglot! Vet ikke med dere, men jeg blir alltid i bedre humør av å vinne ting, så hvorfor ikke bare kaste seg i det og håpe på det beste? Jeg kjører også en egen, helt lik, konkurranse på instagram, så da har dere jo dobbel vinnersjangse om dere melder dere på begge! 

DETTE MÅ DU GJØRE FOR Å VINNE:

  • Like Inglot Norge på facebook HER / og, eller følger @Inglotnorge på instagram
  • Like dette innlegget!
  • Legge igjen en kommentar med mail så jeg kan kontakte deg om du vinner!

 

♥LYKKE TIL♥

93 kommentarer Skjul

10.02.2014 kl.21:30

ida.-.lise@live.no
Sunniva Grotnes

10.02.2014 kl.21:30

sunnivagrot@hotmail.no
Sanne Olsen

10.02.2014 kl.21:31

sannecamilla@live.no
Selena R.

10.02.2014 kl.21:32

selena.s.r@live.no
Silje Jacobsen

10.02.2014 kl.21:33

Ja, ja, ja, JA TAKK:D
Kaja Haugum

10.02.2014 kl.21:35

kajahaugum@hotmail.com :):):)
Jenny

10.02.2014 kl.21:35

jenny.q.n.p@hotmail.com
Sofie Telle

10.02.2014 kl.21:37

sofie-97@live.no
Andrine

10.02.2014 kl.21:38

andrinefrappier@hotmail.com :)
Marie Jøraholmen

10.02.2014 kl.21:38

<3
Siren Hjelmseth

10.02.2014 kl.21:40

Siren95@hotmail.no
Inger-Lovise Fjellgaard

10.02.2014 kl.21:40

inger-lovise@hotmail.com
Pia Larsen

10.02.2014 kl.21:41

:D
Andrea Kinn

10.02.2014 kl.21:41

jeg er med!:)

andreavstene@hotmail.no
jenny Lid

10.02.2014 kl.21:42

jenny_m98@hotmail.no
Tonje

10.02.2014 kl.21:43

tonje.r.a98@gmail.com
Ellen Bakksjø

10.02.2014 kl.21:43

ellenbakksjo@gmail.com
Sanna aasen

10.02.2014 kl.21:45

Sanna.aasen@hotmail.com
kristine

10.02.2014 kl.21:49

kristine.ask@hotmail.no
Sandra

10.02.2014 kl.21:50

Doone! :DD
Tiril Lobekk Kvame

10.02.2014 kl.21:52

åå, krysser fingrene!

tilalk@hotmail.com
Chantelle Chan

10.02.2014 kl.21:54

Mail: chantellechan99@hotmail.com

Plisplispliis
Kristin Forbergskog

10.02.2014 kl.21:55

Gjort!:D

Melkeyoughurt@gmail.com

10.02.2014 kl.21:55

Maria Nguyen , mariang95@hotmail.com
Ida Fuglstad

10.02.2014 kl.21:55

Gjort :)
Ane

10.02.2014 kl.22:00

Så gøy, jeg er med! :-)

Har likt facebooksiden, og fulgt de på insta!

anehole@online.no
Caroline Andreassen

10.02.2014 kl.22:03

Allerede likt for lenge sida - såklart! Treng du eposten min eller?
tonje øyen

10.02.2014 kl.22:10

Gjort :-)

tonjelyn@hotmail.com
Sophie marken

10.02.2014 kl.22:11

Smaarken@hotmail.no

Hadde vært så gøy å vinne! Jeg elsker sminke,men har et løfte om å ikke kjøpe meg ny sminke før jeg drar til NYC i sommer, så å hadde vunnet gratis sminke hadde gjort susen!
Frida

10.02.2014 kl.22:12

åå, hadde vært helt supert å vinne <3

frida-fri-00@hotmail.com
Ida Kristine

10.02.2014 kl.22:13

ida.k.g@hotmail.com :)
Drea

10.02.2014 kl.22:14

Im in! Jeg blir alltid glad av å få gratis ting, spesielt sminke. Hater å bruke penger på sminke, men elsker å få ny sminke. Hoho!
Tina Amalie :-)

10.02.2014 kl.22:14

e med!

tina-amalie@hotmail.com
Mathea Lunde

10.02.2014 kl.22:15

mathealunde97@hotmail.com
Natalie Volden

10.02.2014 kl.22:18

vh-natalie@hotmail.com :-D
Ragnild Tiller

10.02.2014 kl.22:25

åå, håper jeg vinner!!

ragnild@ragnild.com
Lisen

10.02.2014 kl.22:25

lisen.bn@gmail.com
Linnéa Hanssen

10.02.2014 kl.22:37

linneahanssen@hotmail.com :D
Ulrikke

10.02.2014 kl.22:38

Gjoort!😊

Ulrikke7@hotmail.com
Anne

10.02.2014 kl.22:41

:-)
Andrea Olsen Lundestad

10.02.2014 kl.22:43

Donee:)
Henriette Ramberg

10.02.2014 kl.22:54

Er med! Henriette.ramberg@hotmail.no
Una

10.02.2014 kl.23:13

una-nikolaisen@hotmail.com
Karen Evertsen Grødem

10.02.2014 kl.23:17

Karen Evertsen Grødem på fb, og karen.evertsen@hotmail.com på mail :)
Siljle Salomonsen

11.02.2014 kl.00:42

Gjort!

Siljesalomonsen@hotmail.com

11.02.2014 kl.00:54

Siljekv00@gmail.com
Maiken Ruud

11.02.2014 kl.01:16

maiken.j.ruud@gmail.com
Mia Asbjørnsen

11.02.2014 kl.08:13

Maa30@live.no
Ingrid

11.02.2014 kl.08:37

Håper jeg vinner<3
Julie

11.02.2014 kl.09:09

julie.bjo@hotmail.com
Stina Johansen

11.02.2014 kl.09:31

stinaelise@hotmail.com
Gina Berre

11.02.2014 kl.10:14

:-)
johanne pettersen

11.02.2014 kl.10:54

:)

johannep_95@hotmail.com
Sunniva Brå

11.02.2014 kl.10:55

Sunniva.94@hotmail.com :-)
leva siavashi

11.02.2014 kl.11:07

Likt

leva siavashi

levasiavashi@yahoo.com
Kristin

11.02.2014 kl.11:31

kristin.bra@hotmail.com :-))
melat

11.02.2014 kl.12:12

melat_95@hotmail.com
aaaa

11.02.2014 kl.12:13

meeeeeeed

11.02.2014 kl.12:20

ida-kristine.gutvik@hotmail.com :)
Matilde Ellingsen

11.02.2014 kl.13:03

har likt!
Karina

11.02.2014 kl.13:08

karinahovland96@gmail.com
Silje Brevik Johansen

11.02.2014 kl.14:41

Siljebj@me.com
Hanna Friis

11.02.2014 kl.15:01

hannasia@hotmail.com :)
hairandnail

11.02.2014 kl.15:02

mina_is@live.no

HÅPER SÅÅ JEG VINNER! Elsker bloggen din! Den er bare helt perfekt! Leser den 5 ganger om dagen!

ILU!

Klem Mina
Hanne

11.02.2014 kl.15:32

Gjort;)
Sanna

11.02.2014 kl.16:40

Gjort! :)
Malin Martinsen

11.02.2014 kl.16:41

Gjort! ;)
Siri

11.02.2014 kl.16:47

gjort! :)
sile

11.02.2014 kl.17:04

siljeelise1999@hotmail.no
hege

11.02.2014 kl.17:16

Gjort! :D
Benedikte

11.02.2014 kl.17:52

benedikte.rike@hotmail.no
Maja Brandbu

11.02.2014 kl.18:50

mbrandbua@gmail.com

gjort :)
Ingvild Gullingsrud Bækken

11.02.2014 kl.19:11

bamsen9@hotmail.com

gjort :)
Siri Emilie

11.02.2014 kl.19:19

siriemiliekr@hotmail.com :)
marie ustad

11.02.2014 kl.19:29

gjort, heter marieustad på instagram!

marie.bu@hotmail.com :)<3
Stine Volden

11.02.2014 kl.19:37

Stineline2000@hotmail.no
Inês Balanco

11.02.2014 kl.19:49

inesbalanco@hotmail.com :))
Ingeborg Marie

11.02.2014 kl.20:33

mufash@hotmail.com :D
maria stølen

11.02.2014 kl.21:48

mariast0lenblogg@gmail.com
Siri

11.02.2014 kl.21:50

Sirigjellestad@hotmail.com
Amanda Jansen

11.02.2014 kl.22:33

e e med:)
Kaja Iversen

11.02.2014 kl.22:36

Har likt innlegget, fulgt på Instagram (både deg og Inglot) kommentert bildet ditt på Instagram og likt Inglot på Facebook!

Kaja Iversen kajaiversen@hotmail.com
Pia Holmen

11.02.2014 kl.23:23

Har likt innlegget, likt Inglot på facebook og fulgt de på instagram :-)

instagrammen min: piaholmen (om det skal sjekkes opp)

frkpia@hotmail.no
Emma

11.02.2014 kl.23:37

emma1801@gmail.com
heidi Olsen

12.02.2014 kl.07:08

heidiolsen@hotmail.com

12.02.2014 kl.09:35

nora.mellevold@live.no
Martine

12.02.2014 kl.14:26

mlpblogg1@gmail.com
Ingrid Jensås

12.02.2014 kl.15:01

Åsne Lindgreen

12.02.2014 kl.15:45

Asnelind@gmail.com
Emilie Frostad

12.02.2014 kl.15:50

emifroblogg@hotmail.com

krysser fingrene :))
GuroB

13.02.2014 kl.20:47

guro_b99@hotmail.com
Esther

17.02.2014 kl.20:53

esther_97@hotmail.no
Stine Volden

15.09.2014 kl.16:18

Kan jeg vinne?😘

Skriv en ny kommentar

hits