KONKURRANSE: Vinn leopardsekk fra Junkyard!

Sponset

Hei verdens beste lesere, her er den gode nyheten jeg har hatt så lyst til å fortelle! 



Jeg skal nemlig kjøre en konkurranse nå i samarbeid med Junkyard der dere har muligheten til å vinne denneverdens kuleste sekk, og alt du trenger å gjøre er å:

  • Legge igjen en kommentar med navn og mail, viktig med mail så jeg kan kontakte dere!
  • Like fanpagen til Junkyard på facebook her ELLER følge Junkyard på instagram @junkyardnorge
  • Dele innlegget på facebook. (vet det er kjipt men that's life. Har du ikke facebook kan du linke innlegget på twitter eller poste et bilde og hasjtagge #inekristine på instagram)

Alt dette blir sjekket om du blir trekt som vinner av konkurransen. Trekker vinneren i løpet av neste uke, så sender Junkyard sekken til kanskje nettopp deg! lykke til! :-D  

80 kommentarer Skjul

rikke

07.06.2013 kl.07:44

rikkebn1996@hotmail.com
Pernille Skarstad

07.06.2013 kl.07:48

pernilleskarstad@hotmail.com
Therese Øverås

07.06.2013 kl.08:03

therese.xd@hotmail.com
Magnus, han fyren i klassen din

07.06.2013 kl.08:30

nonnus.96@hotmail.com
Pia Larsen

07.06.2013 kl.08:34

pml.96@hotmail.com
Aurora Holm

07.06.2013 kl.08:38

Auroraholm@yahoo.com
Helene Olaussen

07.06.2013 kl.08:45

e med :-)

heleneawzum@gmail.com
Sanna Valan

07.06.2013 kl.09:04

Er med! :)

Sanna.valan@gmail.com
Ingeborg Johnsen

07.06.2013 kl.09:16

Ingeborg_johnsen96@hotmail.com
Natalie Storøy

07.06.2013 kl.09:25

natalie_1996_3@hotmail.com
Regine Berge

07.06.2013 kl.09:25

regine.berge@gmail.com
Ella Brandt

07.06.2013 kl.10:07

:D
Ella Brandt

07.06.2013 kl.10:08

Ebdb@hotmail.com
Mina

07.06.2013 kl.10:33

minafroshaug@gmail.com
Rebecca

07.06.2013 kl.10:33

rema.torget@hotmail.com :D
Frida Aune

07.06.2013 kl.10:47

frida-sa@hotmail.com
Eva

07.06.2013 kl.13:02

evakristine_93@live.con

Eva Kristine Emblem Aasengen

jeg er med :)
Ragne Nielsen

07.06.2013 kl.14:09

E e me! :D
Mailinn Sae-Lui

07.06.2013 kl.14:14

:D
Lotte Brevik

07.06.2013 kl.14:15

lotte_brevik@hotmail.com
Trine Fiplingdal Nilsen

07.06.2013 kl.14:17

trinef98@hotmail.com
Tonje Skar

07.06.2013 kl.14:21

tonje_skar7@hotmail.com
maiken iversen

07.06.2013 kl.14:35

maiken_charlotte@hotmail.com
Hanne Øberg

07.06.2013 kl.14:40

Hanneoberg@hotmail.com
Ingviiil:D

07.06.2013 kl.15:00

Ingvilkeide@me.com
anna victoria dundas brandt

07.06.2013 kl.15:03

anna_hallo@live.com
silje s

07.06.2013 kl.15:06

heisann :D

har gjort det :)

silje_s97@hotmail.com
Kristin Forbergskog

07.06.2013 kl.15:11

melkeyoughurt@gmail.com
Myylife98.blogg.no

07.06.2013 kl.15:12

Elic98@hotmail.com

Elisabeth elvegård johansen

Tippa du veit kem e e da:)
Caroline Helen Martinsen

07.06.2013 kl.15:13

Done !

caromsund@hotmail.com
Matilde Øyen Garnes

07.06.2013 kl.15:14

matildegarnes@hotmail.com
Hilde Marie Hermann

07.06.2013 kl.15:16

Donee!

hildemarieh_b@hotmail.com
Thina Kristiansen

07.06.2013 kl.15:25

thina.kristiansen@hotmail.com
Ingvild Bang

07.06.2013 kl.15:26

ingvild-bang@outlook.com
Line Emilie

07.06.2013 kl.15:32

Line Emilie Hexeberg line.emilie@live.no
cassandra lea

07.06.2013 kl.15:43

Cassandra Lea

cassandra_lea@hotmail.no
Silje Andersen

07.06.2013 kl.15:48

Sille-95@hotmail.com
Silje Hass

07.06.2013 kl.15:55

Silje_hass@hotmail.com
Rebecca Henriksen

07.06.2013 kl.16:03

Fyttekatta@gmail.com
Amanda Jansen

07.06.2013 kl.16:05

amandajansen98@hotmail.com
Matilde Ellingsen

07.06.2013 kl.16:15

Matilde-99@hotmail.no
Ida-Kristine Gutvik

07.06.2013 kl.16:30

ida-kristine.gutvik@hotmail.com
Maiken Lind

07.06.2013 kl.16:40

maiken.lind@hotmail.com
Johanna

07.06.2013 kl.16:48

johanna.aasberg@gmail.com
Victoria Sandvik

07.06.2013 kl.16:49

vms95@hotmail.com
emilie

07.06.2013 kl.16:58

emiliedalan@hotmail.com
Eline Svelle

07.06.2013 kl.17:05

Eline Svelle

Svelle96@hotmail.com
Monica's Verden

07.06.2013 kl.17:07

Jeg følger Junkyard på Facebook og på Instagram.

Har delt på Facebook også :)

Krysser fingrene og håper lykken smiler til meg.

Ønsker deg en super helg.

Stor hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

P.s jeg har en ny konkurranse på min blogg også nå.

Kanskje du vil prøve lykken hos meg også ?

Du kan vinne en Obh Nordica Hairdryer verdi 799 :)
Elisabeth Johansen

07.06.2013 kl.17:10

Elic98@hotmail.com
frida

07.06.2013 kl.17:11

fridaamalieee@hotmail.com :)
Runa Laumann Vedal

07.06.2013 kl.18:22

kuleruna@hotmail.com

liker de på facebook og følger de på instagram!

07.06.2013 kl.18:59

Silje Moen, siljemoen97@hotmail.com

Liker junkyard på både facebook og instagram, heter @siljemo1 på insta :-)
Lotte

07.06.2013 kl.19:07

Engenlotte@hotmail.com
Karoline Torset

07.06.2013 kl.19:08

karolinetorset@hotmail.com
Lotte Engen Granås*

07.06.2013 kl.19:11

Engenlotte@hotmail.com

👍👍👍👍
heidi vandalsvik

07.06.2013 kl.19:28

hvandalsvik@hotmail.com
Simon Utvik

07.06.2013 kl.19:42

simonrene98@hotmail.com
Beatriz Neves

07.06.2013 kl.21:01

Er med!

becarneves@gmail.com
Camilla

07.06.2013 kl.21:10

Åååh, den sekken var sykt stilig. Jeg bare elsker leopardmønsteret på den, så jeg deltar selvsagt! Har likt junkyard på facebook, skal like de på instagram, og har delt innelegget på facebook :D Så da er jeg med!

Min mail er: cam_marita@hotmail.com

Nå er det bare å krysse fingrene!

GOD HELG! Klem fra Camilla :)
Anne-Kristi

07.06.2013 kl.21:14

Eg er med :) Har delt bilde på instagram og følger siden der ;)
Farger Til Folket

07.06.2013 kl.23:18

:)
Inger-Lovise Fjellgaard

07.06.2013 kl.23:34

inger-lovise@hotmail.com
Dielleza Ajvazi

07.06.2013 kl.23:35

Dielleza_ai@hotmail.com
Andrea

07.06.2013 kl.23:40

Andrea Dahl Larssen, andrea_just_me@hotmail.com !:-D
Johanne Auran Pettersen

07.06.2013 kl.23:49

E e med :)

johannep_95@hotmail.com
Tina Wendelbo

08.06.2013 kl.00:02

:)
runa sofie olsen

08.06.2013 kl.00:27

E e me ;)
Kari johanne johansen

08.06.2013 kl.10:10

kari.johanne@hotmail.com
Synne Mathea Rakvaag

08.06.2013 kl.10:33

Synne_rbk@hotmail.com
Ida Fuglstad

08.06.2013 kl.11:25

Idam-95@hotmail.com
Ylva Halsen

08.06.2013 kl.12:15

ylvahalsen@gmail.com
maria

08.06.2013 kl.12:21

maria_96n@hotmail.com
rebekka wærstad

09.06.2013 kl.10:36

Rebekka Wærstad

rebekkawaa@live.no
Line

09.06.2013 kl.12:47

nicenice e joina e ja.

line-el@hotmail.com
kaja

09.06.2013 kl.22:15

kaja gregersen

kaja.rebekka@gmail.com

:)
k e l l i s <3

09.06.2013 kl.23:47

Kjellaug Helgaland

kjellaugh@msn.com
linnéa h.

10.06.2013 kl.00:40

Linnéa Hanssen

linneahanssen@hotmail.com

:D
Renate N

10.06.2013 kl.11:06

renate_nordheim@hotmail.com
Anna

10.06.2013 kl.13:48

anna_hallo@live.com
qaroline - fra sofagris til sterk gris!

13.06.2013 kl.23:00

e det for seint å mell se på no eller hehe

Skriv en ny kommentar

hits